RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
  3. Вакансии в Киеве
  4. Работа Викладач німецької мови в Киеве
  5. Викладач німецької мови
Отправить резюме

Викладач німецької мови

Заблокирована
15 000 грн.
 13 мая  Киев 
Компания: Intelekt_hub  (https://jobs.ua/company-intelekt-hub-1635669) (Все вакансии)
Рубрики:Наука, образование, переводы; Работа для студентов

Контакты

Контактное лицо:Яна Мартинова

Пожелания к сотруднику

Образование: неоконченное высшее
Опыт работы:обязателен

Описание вакансии

Ви цілеспрямований, амбітний та ініціативний кандидат. Ви хочете працювати онлайн та отримувати додатковий дохід від репетиторства з німецької для будь-якого віку. У Вас є мінімальний досвід викладання (бажано). Ви любите навчати та готові приділяти роботі від 10 год на тиждень у будь-який зручний для Вас час.


Дана посада передбачає повне розуміння відповідальності, що буде лежати на Вас за знання Вашого студента. Для нас важлива Ваша пунктуальність та дисциплінованість. Ми вважаємо неприпустимим відміну заняття за 5-10 хв до заняття з боку викладача або ж учня. Оплата праці корегується в залежності від годин роботи. Найменша оплата - 200 грн/год (індивідуальне заняття рівень А1), найбільша - 2400 грн/год (групове заняття 10 учнів рівень С1). Все залежить від типу заняття (індивідуальні, парні або ж групові) та від кількості учнів. Якщо Вас цікавить детальніше про оплату праці - напишіть мені сюди та я надішлю Вам файл з нашими цінами.


Ми пропонуємо Вам:
- стабільний потік учнів;
- оплату праці 2 рази на тиждень;
- повністю віддалену роботу;
- вільний графік роботи;
- дружню команду.
Вже чекаю на Ваш відгук на вакансію! 

Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

Ищете работу?

  Горячие вакансии

Часто ищут

↑ Наверх