В Австралии ожидают, что этот сезон будет очень сложным в плане числа пожаров в саванне: уже весной чувствуется засуха, температура непривычно высока, а сильные ветра способствуют распространению огня.
По российскому законодательству женщины не могут становиться пожарными - эта работа считается слишком физически тяжелой и опасной.
Однако, австралийцы далеки от подобных предрассудков и сейчас активно проводят кампанию по набору женщин-добровольцев в бригады по тушению пожаров в сельской местности. Повышенное внимание к женщинам обусловлено вполне логичными аргументами: у женщин как правило больше свободного времени, они чаще оказываются дома в дневное время, когда мужчины заняты или уезжают на работу, и могут заметить пожар в зародыше и принять участие в его тушении. Австралийцы надеются, что женщины-пожарные помогут снизить опасность пожаров в буше.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.