Проведя исследования, ученые установили, что не работающие молодые люди в возрасте 18-25 лет показывают снижение когнитивных и физических способностей. Особенно ярко эффект проявляется когда большинство людей в их окружении работает.
Главный автор статьи, Джастин Скенлен из Университета Сиднея утверждает, что таким образом создается "порочный круг" в котором безработные оказываются со временем все в худшей ситуации.
"Людям с нестабильной психикой трудно найти работу даже в условиях хорошо развитого рынка труда", - подчеркивает исследователь.
Безработица также усиливает риск развития ментальных заболеваний, что в сочетании со статистикой, утверждающей, что чаще всего они развиваются в молодые годы, довольно пугающе.
Предыдущие исследования показали, что люди с установленным режимом дня, которые к тому же заняты полезной активностью, обычно здоровее остальных.
"Система здравоохранения должна обратить особое внимание на поддержание здоровья молодых безработных, так как это в интересах и самих молодых людей и общества, которому они впоследствии смогут послужить".
Насправді це серйозна проблема багатьох людей, тобто вміння працювати з власною агресією. З’ясуємо разом з Jobs.ua, як правильно працювати з агресією і знайти їй краще застосування, аніж ображати одне одного в соцмережах.
Змінюватися в кращий бік, безперечно, варто. Та чи треба прив’язуватися до конкретної дати — Нового року, понеділка, першого числа? Спробуємо розібратися в цій статті.
В наш час недостатньо просто йти в ногу з часом. Потрібні інновації, щоб досягати успіху в бізнесі чи кар’єрі. А щоб створювати інновації, потрібні люди з інноваційним мисленням. Простіше кажучи, лідери. Розбираємося, як «прокачати» силу людських зв’язків у 2025 році, бо це справжній каталізатор майбутніх здобутків.
Опанування технік саморегуляції, пошук власних ресурсів для відновлення енергії стають справжнім викликом сьогодення. Розвиток таких навичок є критично важливим скілом для підтримки ментального здоров’я. Ми підібрали для вас дієві поради, як підтримати працівників під час кризи.
Робота HR-спеціаліста містить чимало викликів. Трапляється так, що кандидат технічно підкований на всі сто, але із soft skills спостерігаються проблеми. Що треба знати досвідченому HR-фахівцю, щоб коректно відмовити кандидату?