RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Интересно о бизнесе
  4. Мужчины, которые изменили мир
  5. Біографії видатних особистостей, які надихають і мотивують

Біографії видатних особистостей, які надихають і мотивують

29.09.2021 911
Біографії видатних особистостей, які надихають і мотивують

Біографії видатних особистостей, які надихають і мотивують

29.09.2021     911

Біографії великих людей мають особливу цінність: вони правдиві. А ще їх цікаво читати, бо життя деяких людей захоплює не менше, ніж сюжети художніх романів. Давайте разом з Jobs.ua дізнаємося, які автобіографії варто почитати на дозвіллі, щоб отримати порцію натхнення і мотивації.

Деніел Сміт, «Думати, як Стівен Гокінг»

Ця книга – не лише про видатного фізика, який попри важке захворювання зумів досягнути прогресу в своїх наукових дослідженнях. Силі духу цієї людини можна позаздрити, а деякі прийоми його мислення, розказані автором на сторінках книги, допоможуть у вирішенні цілком буденних питань. А особистий приклад видатного фізика, його перемога духу над тілом завжди надихатиме і мотивуватиме молодих науковців рухатися вперед і долати нові вершини.

До речі, Деніел Сміт написав чимало книг із серії «Думати, як…» Серед героїв цієї серії, окрім Гокінга, ви зустрінете Альберта Ейнштейна, Леонардо да Вінчі, Барака Обаму, Стіва Джобса та інших знаменитостей.

Ірвінг Стоун, «Жага до життя»

Це не зовсім біографія: це белетризована розповідь про життя Ван Гога, розказана за допомогою художнього стилю. Багато діалогів, відтворених у книзі, Ірвінг Стоун написав після детального вивчення біографії художника, після ретельного ознайомлення з думками і словами Ван Гога, які він викладав у листах до свого брата Тео. Постать Вінсента, його неспокійна творча натура зображені письменником з достовірною точністю і магнетизмом, тож серед біографій видатних особистостей, які надихають і мотивують, ця книга одразу ж займе чільне місце.

Ірвінг Стоун цікавий також тим, що створив за життя більше двадцяти автобіографічних романів. Якщо вам сподобається «Жага до життя», зверніть увагу на роман «Агонія та екстаз» (про Мікеланджело) та «Моряк у сідлі» (про Джека Лондона). Щоправда, українською їх прочитати не вдасться, а от знавці англійської мови зможуть насолодитися романами Стоуна в оригіналі.

Про Ілона Маска скажете слово?

Скажемо, і не одне. Якщо ви полюбляєте сучасні технології і все, що пов’язано з перспективами розвитку людської цивілізації, колонізації космосу та інших футуристичних тем, зверніть свій погляд на книгу Ешлі Венса «Ілон Маск. Tesla, SpaceX і шлях у фантастичне майбутнє». Щоб дізнатися про Ілона Маска рівно стільки, щоб написати про нього книгу, письменник бесідував з ним п’ятдесят годин! І не тільки з ним, але й з іншими людьми, з вуст яких ви теж дізнаєтесь чимало цікавого про «Ніколу Теслу 21 століття».

Загалом не одну чудову біографію можна придбати на сайтах українських видавництв. Наприклад, книга про Ніколу Теслу «Мої винаходи», або ж біографія Стіва Возняка «iWoz. Від комп’ютерного ґіка до культу», з яких ви довідаєтесь чимало цікавої інформації про цих непересічних осіб. А ось про українського генія Шевченка можна дізнатися з арт-буку Леоніда Ушкалова «Шевченко від А до Я». Такий формат книги цікавий тим, що кожна з літер в абетці розпочинає коротеньку розповідь про важливий факт з біографії поета.

Читайте также

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 Декабрь, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 Декабрь, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 Декабрь, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 Декабрь, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 Ноябрь, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


↑ Наверх