17 октября по результатам тендера Государственное авиационное предприятие «Украина» Государственного управления делами заключило соглашение с ОДО «СК «Проксима» до конца 2013 года по обязательному страхованию гражданской авиации стоимостью 9 млн грн.
Застраховано 8 самолетов и 3 вертолета, задействованных в перевозке руководителей страны, среди них: А319-115CJ, Ту-134, Ил-62, Як-40, Ан-74 та Ми-8. Самый дорогой самолет А319-115CJ, застрахован на 408 млн грн. Для этого судна на период действия договора о проведении периодического технического обслуживания компанией «Airbus Corporate Jet Centre» (Франция) также предусмотрено страхование ответственности владельца с лимитом не менее $250 млн, включая военные риски и непредвиденные риски, страхование включает AVN52E.
Каждый член экипажа всех воздушных судов застрахован на 100 тыс. грн. Также предусмотрены выплаты за вред, причиненный здоровью пассажиров, третьим лицам, за задержку перевозок и повреждение багажа.
В эту страховую сделку не включены вертолеты «Агуста» и самолеты, которые авиапредприятие ГУД арендует у частных фирм для перевозки президента Украины
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.