17 октября по результатам тендера Государственное авиационное предприятие «Украина» Государственного управления делами заключило соглашение с ОДО «СК «Проксима» до конца 2013 года по обязательному страхованию гражданской авиации стоимостью 9 млн грн.
Застраховано 8 самолетов и 3 вертолета, задействованных в перевозке руководителей страны, среди них: А319-115CJ, Ту-134, Ил-62, Як-40, Ан-74 та Ми-8. Самый дорогой самолет А319-115CJ, застрахован на 408 млн грн. Для этого судна на период действия договора о проведении периодического технического обслуживания компанией «Airbus Corporate Jet Centre» (Франция) также предусмотрено страхование ответственности владельца с лимитом не менее $250 млн, включая военные риски и непредвиденные риски, страхование включает AVN52E.
Каждый член экипажа всех воздушных судов застрахован на 100 тыс. грн. Также предусмотрены выплаты за вред, причиненный здоровью пассажиров, третьим лицам, за задержку перевозок и повреждение багажа.
В эту страховую сделку не включены вертолеты «Агуста» и самолеты, которые авиапредприятие ГУД арендует у частных фирм для перевозки президента Украины
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?