Отечественный День
космонавтики был учрежден в 1968 году в честь первого полета человека в космос, поскольку Юрий Гагарин на корабле «Восток» стал космическим первопроходцем 12
апреля (1961 года).
В информационном сообщении Телеграфного
агентства Советского Союза (ТАСС) значилось: «12 апреля 1961 года в
Советском Союзе выведен на орбиту Земли первый в мире космический
корабль-спутник «Восток» с человеком на борту. Пилотом-космонавтом космического
корабля-спутника «Восток» является гражданин Союза Советских Социалистических
Республик, летчик-космонавт Гагарин Юрий Алексеевич».
В СССР ежегодно отмечать 12 апреля
День космонавтики постановил Президиум Верховного Совета. В некоторых странах
праздник называют Всемирным днем авиации
и космонавтики, а в Украине - Днем
работников ракетно-космической отрасли. Генассамблея ООН провозгласила 12 апреля еще и Международным днем полета человека в космос.
Читайте также:
«Новый рекорд продолжительности
пребывания женщины в открытом космосе»
Прояви дискримінації на співбесідах зазвичай не вибиваються зі стандартного кола питань. Хоча іноді HR-спеціалісти можуть і здивувати. Сьогодні з’ясовуємо, як відповідати кандидату в подібних ситуаціях.
Ще в часи пандемії фрилансерські заробітки для багатьох українців стали справжнім порятунком. Відтак чимало батьків усвідомили просту істину: потрібно не лише вчити дітей фінансовій грамотності, а й зацікавлювати дитину фрилансом. Як це робити? Детальніше читайте в статті.
Робочі зустрічі не завжди минають ефективно, бажані результати залежать від низки факторів. Чому так відбувається і як цьому запобігти, — читайте в статті.
Насправді це серйозна проблема багатьох людей, тобто вміння працювати з власною агресією. З’ясуємо разом з Jobs.ua, як правильно працювати з агресією і знайти їй краще застосування, аніж ображати одне одного в соцмережах.
Змінюватися в кращий бік, безперечно, варто. Та чи треба прив’язуватися до конкретної дати — Нового року, понеділка, першого числа? Спробуємо розібратися в цій статті.