Отечественный День
космонавтики был учрежден в 1968 году в честь первого полета человека в космос, поскольку Юрий Гагарин на корабле «Восток» стал космическим первопроходцем 12
апреля (1961 года).
В информационном сообщении Телеграфного
агентства Советского Союза (ТАСС) значилось: «12 апреля 1961 года в
Советском Союзе выведен на орбиту Земли первый в мире космический
корабль-спутник «Восток» с человеком на борту. Пилотом-космонавтом космического
корабля-спутника «Восток» является гражданин Союза Советских Социалистических
Республик, летчик-космонавт Гагарин Юрий Алексеевич».
В СССР ежегодно отмечать 12 апреля
День космонавтики постановил Президиум Верховного Совета. В некоторых странах
праздник называют Всемирным днем авиации
и космонавтики, а в Украине - Днем
работников ракетно-космической отрасли. Генассамблея ООН провозгласила 12 апреля еще и Международным днем полета человека в космос.
Читайте также:
«Новый рекорд продолжительности
пребывания женщины в открытом космосе»
Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».