По официальной статистике, на острове Манхэттен в Нью-Йорке в первом квартале этого года размер среднего жалованья составлял $2821 в неделю, что в три раза больше, чем в среднем по США.
В среднем по стране рост зарплаты, по сравнению с тем же периодом прошлого года, составил 5,1%. Она равняется $885 в неделю или $46000 в год. В Манхэттене, являющемся самым богатым округом США, средняя заработная плата увеличилась на 16,7% и достигла $147000 в год.
В этом районе, где находится американская финансовая биржа, зарабатывают в 3-4 раза больше, чем в других районах Нью-Йорка и в 5 раз больше, чем в штате Монтана. Следом за Манхэттеном, лидерами по размеру жалованья являются пригород города Нью-Йорка Фэйрфилд (штат Коннектикут), $1979, Саффолк (Массачусетс), куда входит Бостон, $1659, и Сан-Франциско (Калифорния), $1639.
Самые низкие зарплаты – в Монтане ($600 в неделю), Южной Дакоте ($602), Северной Дакоте ($615) и Миссисипи ($616).
Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».