Есть желание поработать на благо страны? Если да, то вам в госслужащие.
На днях, в рамках усовершенствования и модернизации всех правительственных процессов, в Кабинете министров Украины открылись сразу несколько новых вакансий.
На открывшиеся вакансии, информацию о которых можно увидеть на официальном сайте Кабмина, ждут «амбициозных, умеющих работать в команде» кандидатов. От соискателей также требуют наличие лидерских качеств, ну и профильное образование вместе с хорошим знанием украинского законодательства.
Работы обещают много, но уточняют, что состоять она будет из интересных задач, предоставляя широкие возможности для самореализации работников. Кроме этого, обещают весьма комфортные условия работы, да и заработная плата на открывшихся должностях (30 000+ грн), говорит сама за себя, отвечая на извечный для многих украинцев вопрос: «Есть ли в стране работа, действительно «хорошо оплачиваемая?»
Ну, а если государственная служба – это «не ваше», то Jobs.ua с радостью предложит для соискателей множество других вариантов трудоустройства.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.