Ринок праці більш не обмежується кордонами України. Як не крути, та - де офіційно, а де – не зовсім, але українці продовжують працевлаштовуватися за кордоном.
Як стало відомо Jobs.ua, з 1 липня поточного року, зростає вартість де-яких послуг, щодо отримання закордонних паспортів громадянами України.
Згідно з інформацією з Міністерства внутрішніх справ, витрати міграційної служби, майже удвоє збільшилися, у зрівнянні з показниками 2017 року, при цьому собівартість послуг Служби виросла на 44,2%. Це підштовхнуло Міністерство до внесення пропозицій, щодо перегляду тарифів для населення на деякі послуги міграційної служби.
Так, повторна видача громадянського паспорту у разі його втрати буде коштувати від 126 до 252 гривень, відповідно до терміну у який документ бажають отримати.
Закордонні паспорти також «дорожчають». Тепер, за отримання такого документу, у тому числі, повторного, доведеться заплатити від 352 до 704 гривень. Звичайно, крім оплати цих тарифів, громадяни повинні сплатити вартість бланку паспорта та послуги, наданні центром по обслуговуванню.
Змінюватися в кращий бік, безперечно, варто. Та чи треба прив’язуватися до конкретної дати — Нового року, понеділка, першого числа? Спробуємо розібратися в цій статті.
В наш час недостатньо просто йти в ногу з часом. Потрібні інновації, щоб досягати успіху в бізнесі чи кар’єрі. А щоб створювати інновації, потрібні люди з інноваційним мисленням. Простіше кажучи, лідери. Розбираємося, як «прокачати» силу людських зв’язків у 2025 році, бо це справжній каталізатор майбутніх здобутків.
Опанування технік саморегуляції, пошук власних ресурсів для відновлення енергії стають справжнім викликом сьогодення. Розвиток таких навичок є критично важливим скілом для підтримки ментального здоров’я. Ми підібрали для вас дієві поради, як підтримати працівників під час кризи.
Робота HR-спеціаліста містить чимало викликів. Трапляється так, що кандидат технічно підкований на всі сто, але із soft skills спостерігаються проблеми. Що треба знати досвідченому HR-фахівцю, щоб коректно відмовити кандидату?
Кандидати не люблять виконувати тестові завдання, факт. Цьому є цілком логічне пояснення: банально витрачений час. Якщо не візьмуть на роботу, цей час буде змарновано. Тож давайте розберемося, тестові завдання це все-таки перевірка здібностей чи безкоштовна праця на недобросовісного роботодавця?