Компания «Робота Плюс» - лидер выпуска изданий на рынке труда Украины.
Наша миссия: содействовать соискателям в поиске достойной работы, помогать работодателям быстро и качественно закрывать вакансии.
Наши клиенты и партнеры – лучшие компании Украины.
В сентябре 2006 года компания «Робота Плюс» запустила новый еженедельник « Работа для женщин» – единственное издание, оказывающее помощь в трудоустройстве именно женщин.
На страницах еженедельника вы узнаете о всех тонкостях общения с работодателями, «подводных камнях» трудоустройства, найдете много полезной информации, которая обязательно поможет обрести достойную работу и реализовать свои карьерные планы. Каждую неделю: самые свежие вакансии для женщин, советы о построении взаимоотношений в семье и на работе, новости о моде, медицине, гороскоп на неделю, тесты. А также консультации юриста, психолога, стилиста, косметолога, истории успеха, трудовое законодательство.
Журнал « Работа для женщин» полезен не только тем, кто ищет работу, но и работающим женщинам.
В 2007 издание получило наивысшую награду в сфере журналистики – «Золотое Перо».
Подробнее о нашем издании « Работа для женщин»вы можете узнать на сайте: www.ladyjob.com.ua
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.