И жители столицы, и местные таксисты блещут креативом. Горожане придумали способ, как во что бы то ни было к ним приехало авто, а таксисты - как компенсировать неподачу авто.
"Я живу на Чоколовке, а работаю на Борщаговской. Фактически это в пешей доступности. Однако периодически (в плохую погоду и при наличии тяжелых сумок) пользуюсь услугами такси, - рассказывает киевлянка Екатерина. - Проблема в том, что в час пик такси ко мне не приезжает - нет, мол, машин".
Горожанка нашла лишь одно обоснование поведению "шашечек" - тариф минимальный, а стоять в пробке порядка получаса - таксисты не видят выгоды ехать.
"Один раз я вызвала машину из дома не на Борщаговскую, а в Борисполь, в терминал F. Несмотря на плохую погоду и большие пробки, авто приехало. Сев в машину, я попросила у водителя прощения и сменила маршрут", - говорит горожанка.
Как долго киевлянке будет везти - неизвестно. Ведь у служб такси есть черный список клиентов и при таком "поведении" угодить туда не составит особого труда.
Службы такси, в свою очередь, хоть и, мягко говоря, не всегда приезжают по вызову, однако теперь готовы компенсировать неподачу авто.
На днях жительница столицы Ирина получила смс от одной из служб такси. "Мы не нашли машину - получите 10 гривен на мобильный", - указано сообщении. Для получения денег необходимо отправить смс на короткий номер.
"Сегодня" попробовала провести этот эксперимент. Однако уже который день в любую погоду и разное время суток служба подает нам авто.
Напомним, в скором времени стоимость одной поездки в киевском такси должна увеличиться на 15 гривен.
Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.
Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.
Нещодавно ми писали, як обрати навчання в магістратурі за кордоном. Сьогодні пропонуємо вашій увазі топову підбірку нагадувань, що взяти з собою, якщо плануєте навчатися в іншій країні.
Перед українцями, які планують навчатися в магістратурі за кордоном, постають цілком закономірні питання: в якій країні навчатися, який ВНЗ обрати? Університетів сотні, обрати доведеться один. В цій статті ми розкажемо, на які речі треба передусім звернути увагу українцям, які хочуть навчатися в магістратурі за кордоном.