И жители столицы, и местные таксисты блещут креативом. Горожане придумали способ, как во что бы то ни было к ним приехало авто, а таксисты - как компенсировать неподачу авто.
"Я живу на Чоколовке, а работаю на Борщаговской. Фактически это в пешей доступности. Однако периодически (в плохую погоду и при наличии тяжелых сумок) пользуюсь услугами такси, - рассказывает киевлянка Екатерина. - Проблема в том, что в час пик такси ко мне не приезжает - нет, мол, машин".
Горожанка нашла лишь одно обоснование поведению "шашечек" - тариф минимальный, а стоять в пробке порядка получаса - таксисты не видят выгоды ехать.
"Один раз я вызвала машину из дома не на Борщаговскую, а в Борисполь, в терминал F. Несмотря на плохую погоду и большие пробки, авто приехало. Сев в машину, я попросила у водителя прощения и сменила маршрут", - говорит горожанка.
Как долго киевлянке будет везти - неизвестно. Ведь у служб такси есть черный список клиентов и при таком "поведении" угодить туда не составит особого труда.
Службы такси, в свою очередь, хоть и, мягко говоря, не всегда приезжают по вызову, однако теперь готовы компенсировать неподачу авто.
На днях жительница столицы Ирина получила смс от одной из служб такси. "Мы не нашли машину - получите 10 гривен на мобильный", - указано сообщении. Для получения денег необходимо отправить смс на короткий номер.
"Сегодня" попробовала провести этот эксперимент. Однако уже который день в любую погоду и разное время суток служба подает нам авто.
Напомним, в скором времени стоимость одной поездки в киевском такси должна увеличиться на 15 гривен.
Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».