RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
 1. Работа в Украине
 2. Публикации о работе
 3. Соискателю
 4. Вся правда о работе за рубежом
 5. Колообіг медичних кадрів в Європі

Колообіг медичних кадрів в Європі

23.02.2018 533Автор: Олександр Мавлідінов
Колообіг медичних кадрів в Європі

Колообіг медичних кадрів в Європі

23.02.2018     533Автор: 

Робоча міграція – характерне для сьогодення явище, з яким зіткаються більшість європейських країн.

«Перетікаючи» з менших до більших «водойм», кадри залишають порожніми робочі місця в своїх рідних країнах, які в той же час заповнюють кваліфіковані шукачі з країн, чия економіка знаходиться ще на рівень нижче.

Сьогодні, в Україні шукають кваліфікований медичний персонал представники Естонії, яка потерпає від відтоку власних лікарів до Швеції та Фінляндії. Сьогодні, це одна з найпопулярніших тем всіх прибалтійських ЗМІ, зокрема сусідньої до Естонії Латвії, передає Jobs.ua.

Одна з естонських клінічних лікарень, розташована у Кохтла-Ярве, вже на постійній основі розміщує на тематичних ресурсах оголошення щодо набору лікарів з країн колишнього СРСР, таких як Україна, Молдова та Росія. Тільки за останній час, у лікарні працевлаштувалося 40 лікарів-іноземців, й ця тенденція продовжує набирати оберти, поширюючи свій вплив й на інші лікарні країни.

Популярність роботи у вищеназваної клініці пояснюється дуже просто. Зокрема сучасних умов роботи й самого новішого обладнання, лікарня впевнено пропонує усім охочім спеціалістам, саму велику зарплатню для лікарів у країнах Балтії.

Ну, а це, як відомо, дуже непоганий для людини, стимул працювати.

Цікаво, що у квітні поточного року, Естонія очікує на реформу, яка гарантує лікарську зарплатню – не менш ніж 1 600 євро (на руки), при зарплатах молодшого медичного персоналу у 900 євро. Але, згідно з інформацією, отриманою з латвійського ТБ, вже зараз зарплатня «просто гарного» лікаря в Естонії дорівнює 2 500 євро, а «дуже гарні» заробляють ще більше.

Читайте также

 • Безкоштовне розміщення вакансій та цікаві знижки на сайті Jobs.ua 5 Февраль, 2024

  Для наших Кращих Роботодавців!

 • Як стати дата-аналітиком і чим він займається22 Декабрь, 2023

  Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

 • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua22 Декабрь, 2023

  Jobs.ua хоче привітати вас з наступаючим Новим 2024 роком і порадувати новорічними святковими знижками!

 • Як спорт сприяє кар'єрі21 Декабрь, 2023

  Спостереження доводять, що спортивні люди витривалі та цілеспрямовані, саме тому вони віддадуть перевагу при прийомі на роботу співробітникам, які мають в інтересах спорт. А психологи стверджують, що заняття спортом не лише сприяють фізичному здоров’ю, а й поліпшенню душевного та психологічного стану. Пропонуємо і вам ознайомитись із цими очевидними фактами в цій статті на Jobs.ua і віддати перевагу фізичним вправам.

 • Як правильно написати лист-пояснення19 Декабрь, 2023

  Скласти лист-пояснення про власну відсутність на робочому місці чи порушення певних робочих режимів не так уже і складно. Обов’язково скористайтесь зазначеними в цій статті порадами.


↑ Наверх