По информации премьер-министра Гройсмана, в Украине неуклонно возрастает количество работающих граждан, получающих заработную плату 3 200 гривен и выше.
На встрече с представителями профсоюзов, премьер обсудил с участниками тот факт, что еще в декабре 2016 года, т.н. «удельный вес» украинцев с зарплатой ниже установленного минимума составлял не менее 40%, а по данным на ноябрь текущего года, снизился до 20%.
В цифрах, число людей, начавших получать повышенную заработную плату, составляет на это время 2 000 000 человек.
Также, Jobs.ua выяснил, что количество наших граждан, имеющих зарплаты свыше 10 000 грн, увеличилось с начала этого года на 24,3%. В то же время, заработные платы медиков и работников образования, в среднем, увеличились больше чем на треть.
За это же время, осень 2016-осень 2017, количество официально зарегистрированных безработных, уменьшилось на 11,3%.
Напоминаем, что с 1 января текущего года, МЗП в Украине должна составлять не менее 3 200 гривен. Согласно обещаниям начальника Министерства экономического развития, уже в будущем году, «минималка» должна вырасти до суммы 3 723 гривны, достигнув отметки в 4 425 грн к 1 января 2020 года.
Еще, согласно прогнозам от министра образования страны, в 2023 году, зарплаты украинским педагогам вырастут, отталкиваясь от минимального показателя в 9 600 гривен.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?
Jobs.ua хоче підтримати Кращих Роботодавців і розширити можливості Шукачам роботи у важку хвилину, тому продовжує працювати в галузі працевлаштування та зберігає знижки і можливість безкоштовного розміщення вакансій для роботодавців.