Как сообщил заместитель председателя Федерации промышленников Таиланда Тавекит Джатурайаренкул, экспортные показатели в текущем году уже сократились на 30% и, скорее всего, этот процесс продолжится по меньшей мере до конца этого года. Посему, считает Джатурайаренкул, «произойдут массовые сокращения штатов промышленных предприятий». «Работу могут потерять от 10% до 15% сотрудников заводов и фабрик, то есть, от 900 тысяч до 1 млн человек», - сказал заместитель председателя.
Кроме того, он сообщил, что каждый год около 700 тысяч выпускников вузов «испытывают затруднения с трудоустройством по специальности».
Он призвал правительство и частный бизнес «выработать совместный план по выходу из кризисной экономической ситуации», отметив, что «на данный момент для нее не существует однозначного решения».
Наиболее пострадали от сокращения экспорта такие сферы как текстильная, мебельная промышленность, предприятия по производству керамики и электротоваров.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.