RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Работодателю
  4. В помощь HR
  5. Минимальная зарплата приближается к прожиточному минимуму

Минимальная зарплата приближается к прожиточному минимуму

9.11.2007 170

Украинское правительство осуществляет последовательные шаги по приближению минимальной зарплаты до прожиточного минимума. Об этом заявила первый заместитель министра труда и социальной политики Лидия Дроздова во время выступления на 39-й сессии Комитета ООН по экономическим, социальным и культурным правам.

Она отметила, что украинское государство регулирует размер оплаты труда работников предприятий всех форм собственности путем установления минимальной заработной платы и осуществляет последовательную политику относительно повышения ее размера.

- Если в 2005 году, - отметила Лидия Дроздова, - размер минимальной заработной платы составил 73 процента прожиточного минимума для работоспособного лица, в 2006 - 79, то на конец нынешнего года это соотношение будет составлять 81 процент.

Первый заместитель министра отметила, что с 1 января 2009 года размер минимальной заработной платы должен равняться прожиточному минимуму, сообщила «Хрещатику» пресс-служба Минпраци.

Источник Kreschatic.kiev.ua

Читайте также

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 Ноябрь, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 Ноябрь, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 Октябрь, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 Сентябрь, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 Сентябрь, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».


↑ Наверх