Повышение минимальной заработной платы, произошедшее в прошлом году, целых два раза, не оказало существенного влияния на ценообразование в стране. В этом убежден вице-премьер-министр Украины Павел Розенко.
Как узнал Jobs.ua, оказалось, что в прошлом году, размеры заработных плат, а точнее их рост, существенно опережали рост цен на продукты питания и предметы быта. По словам, опять же, вице-премьер-министра, опирающегося на данные Госкомстата, рост заработных плат в нашей стране за прошлый год составил от 29% до 32%. А, это, за вычетом инфляции, показывает и реальный рост реальных зарплат, которые увеличились минимум на 19%.
Кстати, по мнению пана Розенко, такой показатель и следует считать наиболее «красноречивым», отображающим положительные изменения, произошедшие в Украине за ушедший год. К тому же, вице-премьер считает, что осуществленное повышение МЗП (минимальной заработной платы), не может являться фактором, провоцирующим ускорение инфляции.
Стоит отметить, что по оценкам некоторых экспертов, реальная средняя заработная плата в стране на конец 2017 года (декабрь), смогла побить все рекорды и установила показатель в 7 153 гривны 26 копеек.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.