В новом терминале D, который после Евро-2012 станет основным в аэропорту «Борисполь», заканчивают строительные работы. Его собираются продемонстрировать в ближайшее время. «Это будет строительная готовность. После начнут вести пуско-наладочные работы, которые продлятся до весны. К Евро этот терминал уже заработает», — рассказали нам в аэропорту.
Уже сейчас самый большой терминал Украины впечатляет — огромный холл с частично прозрачной крышей. Пол выложен плиткой, которая дает зеркальный эффект. В этом зале на третьем этаже пассажиры будут регистрироваться, сдавать багаж, проходить все таможенные процедуры. Тут же будет зона вылета, бизнес-залы и Duty Free. На второй этаж ведут три больших эскалатора. Тут будут магазины и рестораны. Первый этаж — зона прилета.
Кстати, в зоне вылета для пассажиров установят травелатор (движущаяся дорожка). Поскольку размер галереи 800 метров, пассажирам с багажом удобно передвигаться именно по такой дорожке. Дата открытия терминала еще не определена. Вполне возможно, что после Нового года.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.