При общем официальном показателе в 8,3%, безработица в Украине остается насущной проблемой.
Несмотря на снижение количества официально зарегистрированных безработных, в стране только 57% официально трудоустроенных украинцев от общего числа «экономически активного» населения.
Как узнал Jobs.ua, об этом сообщила Государственная служба статистики, основываясь на результатах, проведенного недавно социологического исследования.
По данным Службы, количество официально занятого населения во втором квартале составило около 16 500 000 человек, при 1 500 000 официальных безработных. Уровень занятости среди активного населения в возрасте от 15 до 70 лет, увеличился на 0,9% в сравнении с тем же периодом годом ранее, а среди населения «трудоспособного возраста» - на 1,5%.
При этом, как показали опросы, только 8% респондентов могут похвастаться заработными платами, которые превышают 16 000 грн, половина работающих украинцев остаются «в тени» а своими доходами довольны не более 10% населения.
Змінюватися в кращий бік, безперечно, варто. Та чи треба прив’язуватися до конкретної дати — Нового року, понеділка, першого числа? Спробуємо розібратися в цій статті.
В наш час недостатньо просто йти в ногу з часом. Потрібні інновації, щоб досягати успіху в бізнесі чи кар’єрі. А щоб створювати інновації, потрібні люди з інноваційним мисленням. Простіше кажучи, лідери. Розбираємося, як «прокачати» силу людських зв’язків у 2025 році, бо це справжній каталізатор майбутніх здобутків.
Опанування технік саморегуляції, пошук власних ресурсів для відновлення енергії стають справжнім викликом сьогодення. Розвиток таких навичок є критично важливим скілом для підтримки ментального здоров’я. Ми підібрали для вас дієві поради, як підтримати працівників під час кризи.
Робота HR-спеціаліста містить чимало викликів. Трапляється так, що кандидат технічно підкований на всі сто, але із soft skills спостерігаються проблеми. Що треба знати досвідченому HR-фахівцю, щоб коректно відмовити кандидату?
Кандидати не люблять виконувати тестові завдання, факт. Цьому є цілком логічне пояснення: банально витрачений час. Якщо не візьмуть на роботу, цей час буде змарновано. Тож давайте розберемося, тестові завдання це все-таки перевірка здібностей чи безкоштовна праця на недобросовісного роботодавця?