RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Работодателю
  4. Рынок труда Украины
  5. "Официальная безработица" в Украине: свежие данные

"Официальная безработица" в Украине: свежие данные

25.09.2018 352Автор: Олександр Мавлідінов
"Официальная безработица" в Украине: свежие данные

"Официальная безработица" в Украине: свежие данные

25.09.2018     352Автор: 

При общем официальном показателе в 8,3%, безработица в Украине остается насущной проблемой.

Несмотря на снижение количества официально зарегистрированных безработных, в стране только 57% официально трудоустроенных украинцев от общего числа «экономически активного» населения.

Как узнал Jobs.ua, об этом сообщила Государственная служба статистики, основываясь на результатах, проведенного недавно социологического исследования.

По данным Службы, количество официально занятого населения во втором квартале составило около 16 500 000 человек, при 1 500 000 официальных безработных. Уровень занятости среди активного населения в возрасте от 15 до 70 лет, увеличился на 0,9% в сравнении с тем же периодом годом ранее, а среди населения «трудоспособного возраста» - на 1,5%.

При этом, как показали опросы, только 8% респондентов могут похвастаться заработными платами, которые превышают 16 000 грн, половина работающих украинцев остаются «в тени» а своими доходами довольны не более 10% населения.

Читайте также

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 Декабрь, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 Декабрь, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 Декабрь, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 Декабрь, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 Ноябрь, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


↑ Наверх