На самом деле такая жизнь, как сообщает Ananova.com, полна стрессов, что плохо сказывается на здоровье самих безработных и их детей. Согласно выводам ученых, дети, родители которых вообще никогда не работали или оставались без работы на протяжении продолжительного времени, умирают в 13 раз чаще, чем дети тех, у кого с работой все в порядке.
"В то время как, в среднем по Англии и Уэльсу число несчастных случаев среди детей со смертельным исходом в результате травм и отравлений за последние 20 лет значительно упало, в семьях, где взрослые не работают, ничего подобного не отмечено. Кроме того у детей из таких семей примерно в пять раз чаще, чем у их сверстников, чьи родители имеют постоянную работу, встречаются различные психические расстройства", - заявил Питер Хэйн.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.
Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.