RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Все о работе
  4. Ваша зарплата
  5. Підвищення заробітної плати: найдієвіші аргументи

Підвищення заробітної плати: найдієвіші аргументи

5.08.2023 808Автор: Лоліта Платошкіна
Підвищення заробітної плати: найдієвіші аргументи

Підвищення заробітної плати: найдієвіші аргументи

5.08.2023     808Автор: 

Заробітна плата - один з головних стимулів спеціалістів працювати в компанії якісніше, більше, ефективніше. Ріст заробітної плати в компанії залежить від професійного росту спеціаліста. Якщо ви вбачаєте власну перспективу росту чи вже переросли свій минулий рівень, то саме час поговорити з роботодавцем про підвищення заробітної плати. Як це робити екологічно та продуктивно? Дізнаємось далі в статті.

Як говорити з роботодавцем про підвищення зарплати

Підготуйтеся до розмови. Не можна звертатися до роботодавця про підвищення зарплати абсолютно непідготовленим. Декілька питань від роботодавця, що можуть знецінити ваш запит одразу:

  • Які ваші показники ефективності за останній рік?
  • Хіба ваша заробітна плата не вища за ринкову?
  • Оцініть самі свою роботу останніх місяців?

Саме тому дуже важливо бути підготовленим стосовно вашого запиту про підвищення заробітної плати. А це значить проаналізувати свою продуктивність.

Визначте правильний час. Оберіть правильний час, коли ваш роботодавець буде доступний та відкритий, в гуморі до обговорення питань стосовно зарплати. Для цього поспостерігайте за ним на початку дня. Чи є у нього важливі справи чи зустрічі, наскільки він відкрити до команди. Орієнтуйтесь в цьому на зовнішні ознаки.

Зберігайте професіоналізм та позитивний тон. Підходьте до розмови з повагою та готовністю до співпраці. Уникайте негативних коментарів або обвинувачень, і зосередьтеся на своїх досягненнях та внеску у розвиток компанії.Будьте готові шукати компроміс разом з керівником, якщо така пропозиція поступить.

Будьте впевнені в розмові. Говорити з роботодавцем про підвищення заробітної плати може бути нервовим досвідом. Однак, будьте впевнені у своїх аргументах та цінності, яку ви приносите компанії. Відстоюйте свої права та гідно обговорюйте питання про підвищення.

Які аргументи використати для підвищення зарплати

За результатами опитування на сайті Jobs.ua, яке проходило серед всіх відвідувачів, найдієвішими аргументами, що базуються на їх персональному досвіді, вони вважають:

Озвучити середній рівень заробітної плати на ринку праці, що вищий за ваш. Безумовний успіх отримаєте, використавши цей аргумент, який майже нічим крити. Ви можете навіть заздалегідь вивчити ринок праці та надати цифри, показавши власну обізнаність в цьому питанні.

Підкреслити свої досягнення та вплив на результативність роботи команди. Іноді про ваші успіхи не знають, тому що ви про них не заявляєте. Хвалитися некрасиво, але інформувати керівництво про ваші успіхи в важливих справах, які сприяють загальному стану речей чи питань в компанії - дуже важливо. Можливо саме їх успіх та результативність здатні вплинути на підвищення вашої зарплати в компанії.

Запропонувати взяти на себе більшу відповідальність. Будьте дуже обережні з цим аргументом, через який ви можете потрапити під подальшу маніпуляцію зі сторони роботодавця. Більша відповідальність має під собою й більшу витрату часу та енергії, пам’ятайте про це.

Окреслити великий спектр ваших обов’язків на сьогодні.

Також дуже хороший аргумент, завдяки якому ви зможете перерахувати та відновити в пам’яті вашого роботодавця спектр обов’язків на сьогоднішній день.

Натякнути, що вас хантять компанії конкурентів.

Радимо бути обережними і з цим аргументом, що здатен спрацювати проти вас. Коли роботодавець терміново почне шукати вам заміну на ринку праці.

Користуйтесь цими аргументами, щоб влинути на рішення роботодавця щодо питання підвищення вашої зарплати в компанії.

Читайте также

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 Декабрь, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 Декабрь, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 Декабрь, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 Декабрь, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 Ноябрь, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


↑ Наверх