Как сообщил пенсионер Виктор Каменев, помощь от мэрии в октябре стала меньше для его семьи на 60 гривен. "За сентябрь за мою "трешку" насчитали 454 грн, с учетом адресной помощи нужно было заплатить 357 гривен. А в октябре, когда тарифы на отопление и горячую воду понизились, мне пришла квитанция на 397 гривен. Но заплатить мы должны почти 362 гривни. То есть тарифы понизили, а я плачу больше!" - пожаловался пенсионер.
В мэрии подтвердили, что снизили адресную помощь. "В октябре тарифы на отопление и горячую воду понизились до уровня майских. Адресная помощь предоставлялась на холодную, горячую воду и отопление, то есть после повышения тарифов на эти услуги, - объяснил руководитель Главного информационно-вычислительного центра Станислав Каплуненко. Но в связи с тем, что тарифы на горячую воду и отопление вернулись на прежний уровень, адресная помощь осталась только на холодную воду. Так как цены на нее невысокие, получается небольшой и помощь".
По словам Каплуненко, адресная помощь получалась больше у тех, кто больше потреблял горячей воды и у кого квартира больше, поскольку отопление оплачивается по метражу.
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.
Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.
Нещодавно ми писали, як обрати навчання в магістратурі за кордоном. Сьогодні пропонуємо вашій увазі топову підбірку нагадувань, що взяти з собою, якщо плануєте навчатися в іншій країні.
Перед українцями, які планують навчатися в магістратурі за кордоном, постають цілком закономірні питання: в якій країні навчатися, який ВНЗ обрати? Університетів сотні, обрати доведеться один. В цій статті ми розкажемо, на які речі треба передусім звернути увагу українцям, які хочуть навчатися в магістратурі за кордоном.
А ви знали, що адаптацію персоналу поділяють на первинну і вторинну? Якщо ні, в цій статті з’ясовуємо відмінності між ними. А також розказуємо найдієвіші поради, як швидко адаптуватися на новій роботі.