RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Все о работе
  4. Ваше здоровье
  5. Прямая осанка повышает самооценку

Прямая осанка повышает самооценку

8.10.2009 647

Ученые провели исследование, в котором изучили осанку 71-го студента Государственного университета Огайо.

По словам профессора психологии и автора исследования Ричарда Петти из Государственного университета Огайо, прямая спина влияет не только на физическое здоровье, но также то, как думают о вас другие люди и на вашу самооценку.

"Большинство из нас усвоили, что хорошая осанка производит хорошее впечатление на других людей. Прямая спина также влияет на наш собственный образ мышления. Если держаться ровно, то в конце концов вы начинаете чувствовать себя в соответствии с позой, то есть уверенно", говорится в заявлении Петти.

Исследователи утверждают, что скрючившийся на рабочем месте сотрудник гораздо меньше верит в собственную профессиональную квалификацию, чем обладатель горделивой осанки.

"Путем тренировок можно добиться того, чтобы вы сидели ровно. А это, в свою очередь, принесет вам психологические бонусы", отмечается в результатах исследования.

Читайте также

  • Талановиті українці, хто кине виклик Labubu?17 Июль, 2025

    Пропонуємо вам зануритися в історію появи сенсаційної іграшки, а також з’ясувати, в чому полягає секрет її популярності.

  • Як стартувати в геймдеві?16 Июль, 2025

    Ігри цікаво не лише грати, а й розробляти. Вас приваблює сфера геймдеву, хочете спробувати себе в розробці комп’ютерних чи мобільних ігор? Давайте поговоримо на цікаву тему, а саме з чого розпочати в геймдеві новачку.

  • Як за допомогою хобі та нових ідей адаптуватися до викликів сьогодення?15 Июль, 2025

    Кризові ситуації через біль і його долання дають потенціал для росту. Розглянемо разом з Jobs.ua, як за допомогою хобі та нових ідей адаптуватися до викликів сьогодення.

  • Hustle culture, або «культура метушні»: коли трудоголізм — це вже занадто?13 Июль, 2025

    Бути захопленим своєю роботою — безумовно, це добре. Прагнути успіху і повсякчас зростати в своїх досягненнях — теж добре. Але чи існує та грань, за якою трудоголізм починає приносити більше шкоди, аніж користі?

  • Опануйте англійську з чатом GPT за 3 місяці12 Июль, 2025

    Вивчити англійську за допомогою штучного інтелекту за 90 днів — вигадка чи реальність? Відповімо на це питання на порталі працевлаштування Jobs.ua, а заодно розглянемо набір корисних підказок, щоб вивчати іноземну мову швидше, ніж у додатках.


↑ Наверх