RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Новости Украины и мира
  4. Новости
  5. Работа врача "Скорой помощи" признана одной из самых опасных

Работа врача "Скорой помощи" признана одной из самых опасных

9.01.2008 1656

Исследование Университета ОгайоOhio State University показало, что таким образом, эта работа может считаться одной из наиболее опасных.

В рамках исследования изучалась статистика за период с 1999 по 2005 год, причем выделялись невыходы на работу сотрудников "скорой", связанные с плохим состоянием их здоровья. Как оказалось, ежегодно 8.1 из каждых 100 работников подобных служб страдают от подобных проблем - в целом для США, от "профессиональных" недугов страдают 1.3 из каждых ста работающих.

Наиболее часто сотрудники "скорой" страдают от инфицирования патогенными организмами (например, в результате контакта с кровью спасаемого ими человека), травм мускулов и суставов (в результате подъема и переноса пострадавших), а также побоев, наносимых буйными пациентами. Анализ также показывает, что чем больше вызовов отрабатывает экипаж "скорой помощи", тем чаще он получает травмы разного рода. Вероятно, по этой же причине, работать на "скорой" в городах намного опаснее, чем в сельской местности.

Так, в 2005 году примерно 900 тыс. сотрудников служб "скорой помощи" отреагировали на более 17 млн. вызовов. В США доктора на "скорой" не работают - они встречают пострадавших и пациентов в приемных покоях госпиталей. В машинах, приезжающих на вызов, находятся "парамедики"paramedics - люди со средним медицинским образованием, а также техники, обслуживающие медицинское оборудование, находящееся в машине.

Читайте также

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 Декабрь, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 Декабрь, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 Декабрь, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 Декабрь, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 Ноябрь, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


↑ Наверх