Вход на сайт
11-14 вересня 2007 року пройде виставка «REX 2007» в виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза», що знаходиться за адресою
м. Київ, ст. м. «Нивки» вул. Салютна, 2-Б.
ЗАПРОШУЄМО ВІДВІДАТИ НАШ СТЕНД І ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНО екземпляр газети «Пропоную роботу», «Робота для жінок», щоденну газету «Срочно требуются!» та нове видання «Робота в Києві».
Складно концентруватися на робочих завданнях, коли довкола стільки відволікаючих факторів, чи не так? Навички глибокої роботи зараз важливі як ніколи.
Розберемо разом з Jobs.ua, як масштабувати команду, використовуючи методи роботи в нових умовах.
Як перестати шукати винних і навчитися знаходити вузькі місця в робочих процесах? Ділимося з вами алгоритмом, як робити це швидко й ефективно.
Компанії люблять стверджувати, що воліють бачити ініціативних і самостійних працівників. Але далеко не кожна організація готова до наслідків справжньої самостійності.
Ви знали, що рівень помилок у наймі варіюється від 40% для рядових працівників до 50–60% для директорів? Поговоримо у статті, яких поширених помилок припускаються рекрутери і як оптимізувати процес найму у компанії.