Рост минимальной заработной платы в Украине за два предыдущих года (2010-2012 гг.) на 35% является одним из наивысших в Европе.
Об этом говорится в сообщении пресс-службы Кабмина.
"Украина опередила по этому показателю такие страны как Польша, Эстония, Франция, Румыния, Турция", - говорится в сообщении.
В пресс-службе правительства подчеркивается, что некоторые европейские страны вообще "заморозили" размер минимальной заработной платы на уровне 2009 года.
"По данным Евростата, в Болгарии минимальная зарплата не изменялась с 2009-го по 2011 год, в Чехии – заморожена на уровне 2007 года, в Литве и Хорватии – на уровне 2008-го", - говорится в сообщении.
Отметим, минимальная зарплата в Украине на 1 января 2010 года составляла 869 грн, на 1 января 2012 г. – 1173 грн.
Ранее Госстат заявлял, что реальная заработная плата в Украине в январе 2012 года сократилась на 10,5% по сравнению с декабрем 2011 года.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.