Рейтинг составляется уже в третий раз и был опубликован в очередном номере журнала, вышедшем в четверг. Предыдущие два раза его вполне предсказуемо возглавляла госсекретарь США Кондолизза Райс. На этот раз она заняла второе место в списке.
Следует отметить, что в прошлые годы Ангела Меркель вообще не попадала в сотню влиятельнейших женщин.
Тройку лидеров рейтинга замыкает вице-премьер и министр здравоохранения
Китая У И, в прошлом году занявшая второе место.
Первая десятка списка самых влиятельных женщин в мире выглядит следующим образом:
1. Ангела Меркель
2. Кондолизза Райс
3. У И
4. Индра Нуи (Indra Nooyi) — президент PepsiСo
5. Энн Мулкэхи (Anne Mulcahy) — президент Xerox
6. Сэлли Кроучек (Sallie Krawcheck) — финансовый директор Citigroup
7. Патриша Уортц (Patricia Woertz) — президент Archer Daniels Midland
8. Энн Ловержон (Anne Lauvergeon) — президент Areva
9. Бренда Барнс (Brenda Barnes) — президент Sara Lee
10. Зои Круз (Zoe Cruz) — один из президентов Morgan Stanley
Среди других широкоизвестных женщин, попавших в данный список, можно выделить Мелинду Гейтс (12 место), Соню Ганди (13 место), телеведущую Опру Уинфри (14 место), сенатора Хиллари Клинтон (18 место), первую леди США Лору Буш (43 место), королеву Великобритании Елизавету II (46 место) и президента Латвии Вайру Вике-Фрейбергу (63 место).
Юлия Тимошенко, попавшая по итогам прошлого года в первую тройку влиятельнейших женщин мира, в нынешнем рейтинге в сотню не попала.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.