Jobs.ua сообщает, что средняя заработная плата украинцев обещает повыситься, превышая показатель в 7 000 гривен. И, произойдет это, уже к концу текущего года.
Такую уверенность высказал премьер Владимир Гройсман, пообещав что правительство будет делать все «для того, чтобы экономический рост приводил к увеличению доходов».
Именно поддержка государством таких отраслей, как промышленность и запуск «масштабных инфраструктурных проектов», стимулирующих создания новых рабочих мест, по словам премьер-министра станут ключевой предпосылкой такого роста.
Премьер, также отметил, что подобные программы поддержки уже существуют в секторах машиностроения, фармакологии и аграрном секторе.
Кроме этого, Гройсман пообещал в самом ближайшем будущем презентовать проект закона, о модернизации и переоснащении предприятий страны. Премьер уверен, что такие шаги помогут увеличению роста украинской экономики заработки которой будут «реинвестироваться в жизнь людей».
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.