За даними КМЦЗ, складено рейтинг найбільших та найменших заробітних плат у столиці України.
За інформацією Jobs.ua, оклади найманих працівників, що працюють у столиці, коливаються у межах від 7 000 до 35 000 гривень на місяць.
Найбільш високою, заробітна плата є у таких фахівців, як комп’ютерні інженери (35 000 грн), прес-секретарі (25 000), прикладні програмісти (до 24 000 грн), директора з маркетингу (23 000), завідуючи лабораторіями по контролю на будівництвах (20 000 грн).
При цьому, найменша зарплатня у кранових електриків, бетонників, консультантів, економістів та менеджерах на автотранспорті.
За роботу на таких посадах, платять менш ніж 15 000 гривень на місяць.
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?