Устав от постоянных обещаний властей выплатить зарплату, столичные медики готовятся бастовать в среду, 28 января.
«После всех публикаций в прессе нам дали зарплату за декабрь, но на дворе конец января, а мы снова не видим денег — аванса нет, и ходят слухи, что до марта ничего не будет. Мы устали получать эти нищенские зарплаты, да еще и не вовремя, и частями!» — сказала «Сегодня» представитель профсоюза поликлиники №3 Алена Кадлец. Правда, забастовка будет сидячая — то есть прерывать работу не будут (не могут по закону), а развесят плакаты о том, что они бастуют.
Начальник главка охраны здоровья горадминистрации Людмила Качурова уверила, что ситуация с долгами скоро разрешится: «У нас нет долгов перед медиками, а задолженность по зарплате текущая и не столь значительна. Завтра-послезавтра мы ее полностью погасим. Я не вижу в отсутствии аванса причины, чтобы идти на забастовку».
Олег Пономарев
Источник Segodnya
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.