RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Интересно о бизнесе
  4. Мужчины, которые изменили мир
  5. Історії успіху: Дива трапляються...

Історії успіху: Дива трапляються...

14.07.2020 529Автор: Олександр Мавлідінов
Історії успіху: Дива трапляються...

Історії успіху: Дива трапляються...

14.07.2020     529Автор: 

«Мама казала, що дива трапляються щодня. Не всі з цим згодні, але це так», Том Хенкс, «Форрест Гамп».

Ця фраза з геніального фільму визнана однією з культових, та такою, що має більшу популярність, аніж відома «Біжи, Форрест, біжи!». Й саме цією фразою, промовленою Томом Хенксом у кінострічці «Форрест Гамп» можна описати життя й самого актора. Проте, не зважаючи на певну вдачу, успіх Хенкса став можливим завдяки незламній вірі актора в себе та високому рівню власної працездатності.

Томас Джеффрі Хенкс народився 9 липня 1956 року в містечку Конкорд у теплому штаті Каліфорнія у якості третьої дитини в незаможній родині кухара та офіціантки. Дитинство майбутнього національного героя Америки було не з самих простих та вже мало обумовити песимістичний настрій людині на все життя.

У віці п'яти років, Том зіткнувся з дорослим життям у вигляді розлучення його батьків. За рішенням суду, Хенкс, разом з братом та сестрою залишився жити з батьком. Останній, виявився, можливо й непоганою, але доволі «банальною» щодо поглядів на життя, недолугою людиною, та не бачив іншого шляху для своїх дітей, аніж якомога швидше влаштувати їх на будь-яку роботу.

З мамою, малий Хенкс бачився, хіба що по святах, а завдяки частим переїздам з одного місця на інше, в нього навіть не було можливості знайти постійних друзів. Зі слів актора, в нього «у цілому було 3 матері, 4 батька» та він встиг змінити « 5 шкіл й 10 будинків» у яких мешкав з родиною.

Проте, саме таким суворим обставинам, актор завдячений власною «стійкістю» до негараздів. Попри наполягання батька та існуючої потреби у грошах, він прагнув до кар’єри актора, бо любив смішити людей і виступати на публіці вже з малку. Том каже, що хоча його шлях по життю й «не був вкритий трояндами», він просто завжди знав, чим буде займатися в житті. Почавши з гри у шкільних спектаклях, Хенкс після випускних екзаменів вступив на акторський факультет Каліфорнійського університету.

Навчання довелося перервати, коли Томом зацікавилися та запросили до трупи міського театру Клівленду. Починаючий актор, вирішив, що практика є ідеєю, що гарніше за продовження навчання й погодився. Проте, життя має звичку вносити власні корективи, й вже у 80-х роках, для 21-річного Хенкса наступає новий час випробувань: актор намагається будувати кар'єру в Нью-Йорку та насправді, в реальності, лише перебивається надходженням державної допомоги з безробіття, маючи за плечима власну родину з дворічним сином.

Не звертаючи з обраного шляху, Хенкс зміг вистояти та через довжелезні три роки страждань, після вдалих ролей у парі телевізійних серіалів, він отримує роль у кіно.

Вже через дев’ять років, том Хенкс став відомим актором та успішним головою родини із двома синами. Відмінно зіграна роль, вмираючого від СНІДу гомосексуаліста у фільмі «Філадельфія» приносить Хенксу першу премію «Оскар».

Але Том відчував, що це не є межею досягнень й у віці 38 років, він з’явився на екранах у ролі Форреста Гампа в однойменному фільмі. Картина стала справжньою сенсацією а актор отримав не лише своїх «Оскарів» а й звання національного героя Америки. Наступні ролі лише зміцніли його успіх в 1996-му, Хенкс дебютував як режисер та сценарист.

У 2020-му році, актор разом із дружиною, під час зйомок в Австралії, заразилися на коронавірус COVID-19. Після трьох тижнів важкого лікування, віра та впевненість у власних силах. знову помогла Тому та його родині здолати перешкоди та недугу.

Й поки фрази з «Форреста Гампа» повторює увесь світ, Том продовжує запевняти усіх в тому, «що дива дійсно трапляються». Головне вірити в них, у власну спроможність та вперто йти до цілі, що маєшь.

Читайте также

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 Декабрь, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 Декабрь, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 Декабрь, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 Декабрь, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 Ноябрь, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


↑ Наверх