«Мама казала, що дива трапляються щодня. Не всі з цим згодні, але це так», Том Хенкс, «Форрест Гамп».
Ця фраза з геніального фільму визнана однією з культових, та такою, що має більшу популярність, аніж відома «Біжи, Форрест, біжи!». Й саме цією фразою, промовленою Томом Хенксом у кінострічці «Форрест Гамп» можна описати життя й самого актора. Проте, не зважаючи на певну вдачу, успіх Хенкса став можливим завдяки незламній вірі актора в себе та високому рівню власної працездатності.
Томас Джеффрі Хенкс народився 9 липня 1956 року в містечку Конкорд у теплому штаті Каліфорнія у якості третьої дитини в незаможній родині кухара та офіціантки. Дитинство майбутнього національного героя Америки було не з самих простих та вже мало обумовити песимістичний настрій людині на все життя.
У віці п'яти років, Том зіткнувся з дорослим життям у вигляді розлучення його батьків. За рішенням суду, Хенкс, разом з братом та сестрою залишився жити з батьком. Останній, виявився, можливо й непоганою, але доволі «банальною» щодо поглядів на життя, недолугою людиною, та не бачив іншого шляху для своїх дітей, аніж якомога швидше влаштувати їх на будь-яку роботу.
З мамою, малий Хенкс бачився, хіба що по святах, а завдяки частим переїздам з одного місця на інше, в нього навіть не було можливості знайти постійних друзів. Зі слів актора, в нього «у цілому було 3 матері, 4 батька» та він встиг змінити « 5 шкіл й 10 будинків» у яких мешкав з родиною.
Проте, саме таким суворим обставинам, актор завдячений власною «стійкістю» до негараздів. Попри наполягання батька та існуючої потреби у грошах, він прагнув до кар’єри актора, бо любив смішити людей і виступати на публіці вже з малку. Том каже, що хоча його шлях по життю й «не був вкритий трояндами», він просто завжди знав, чим буде займатися в житті. Почавши з гри у шкільних спектаклях, Хенкс після випускних екзаменів вступив на акторський факультет Каліфорнійського університету.
Навчання довелося перервати, коли Томом зацікавилися та запросили до трупи міського театру Клівленду. Починаючий актор, вирішив, що практика є ідеєю, що гарніше за продовження навчання й погодився. Проте, життя має звичку вносити власні корективи, й вже у 80-х роках, для 21-річного Хенкса наступає новий час випробувань: актор намагається будувати кар'єру в Нью-Йорку та насправді, в реальності, лише перебивається надходженням державної допомоги з безробіття, маючи за плечима власну родину з дворічним сином.
Не звертаючи з обраного шляху, Хенкс зміг вистояти та через довжелезні три роки страждань, після вдалих ролей у парі телевізійних серіалів, він отримує роль у кіно.
Вже через дев’ять років, том Хенкс став відомим актором та успішним головою родини із двома синами. Відмінно зіграна роль, вмираючого від СНІДу гомосексуаліста у фільмі «Філадельфія» приносить Хенксу першу премію «Оскар».
Але Том відчував, що це не є межею досягнень й у віці 38 років, він з’явився на екранах у ролі Форреста Гампа в однойменному фільмі. Картина стала справжньою сенсацією а актор отримав не лише своїх «Оскарів» а й звання національного героя Америки. Наступні ролі лише зміцніли його успіх в 1996-му, Хенкс дебютував як режисер та сценарист.
У 2020-му році, актор разом із дружиною, під час зйомок в Австралії, заразилися на коронавірус COVID-19. Після трьох тижнів важкого лікування, віра та впевненість у власних силах. знову помогла Тому та його родині здолати перешкоди та недугу.
Й поки фрази з «Форреста Гампа» повторює увесь світ, Том продовжує запевняти усіх в тому, «що дива дійсно трапляються». Головне вірити в них, у власну спроможність та вперто йти до цілі, що маєшь.
Змінюватися в кращий бік, безперечно, варто. Та чи треба прив’язуватися до конкретної дати — Нового року, понеділка, першого числа? Спробуємо розібратися в цій статті.
В наш час недостатньо просто йти в ногу з часом. Потрібні інновації, щоб досягати успіху в бізнесі чи кар’єрі. А щоб створювати інновації, потрібні люди з інноваційним мисленням. Простіше кажучи, лідери. Розбираємося, як «прокачати» силу людських зв’язків у 2025 році, бо це справжній каталізатор майбутніх здобутків.
Опанування технік саморегуляції, пошук власних ресурсів для відновлення енергії стають справжнім викликом сьогодення. Розвиток таких навичок є критично важливим скілом для підтримки ментального здоров’я. Ми підібрали для вас дієві поради, як підтримати працівників під час кризи.
Робота HR-спеціаліста містить чимало викликів. Трапляється так, що кандидат технічно підкований на всі сто, але із soft skills спостерігаються проблеми. Що треба знати досвідченому HR-фахівцю, щоб коректно відмовити кандидату?
Кандидати не люблять виконувати тестові завдання, факт. Цьому є цілком логічне пояснення: банально витрачений час. Якщо не візьмуть на роботу, цей час буде змарновано. Тож давайте розберемося, тестові завдання це все-таки перевірка здібностей чи безкоштовна праця на недобросовісного роботодавця?