Сучасні діти – справжнє Покоління Перемоги. Не тільки для себе, але й для них у першу чергу українці сьогодні борються за незалежність та суверенітет нашої держави.
Плекаємо надію, мріємо та робимо все можливе для того, аби після Перемоги в нашій країні було місце для стартапів, технологічних компаній, інновацій, науки та сучасної медицини.
І саме тому дітям потрібно вже зараз створювати круті ідеї, мислити глобально, вміти презентувати свої проєкти та сміливо реалізовувати задумане.
У рамках онлайн-хакатону Game of Teens від ІТ-академії GoITeens на підлітків чекають захопливі лекції від ТОП-спікерів:
До проведення лекцій долучаються представники компаній Jooble, Kharkiv IT-Cluster, Monobank Universal, а також співзасновник Спілки українських підприємців (СУП), віце-президент IT Ukraine Association, інвестор Костянтин Магалецький.
Усі три лекції відбудуться на YouTube-каналі GoITeens @go_iteens, тож підписуйтеся просто зараз!
Дата старту: 17 червня 2023 року об 11:00
Вартість участі: БЕЗОПЛАТНО
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.