RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Соискателю
  4. Ищем вакансии
  5. Три правила тайм-менеджмента при поиске работы

Три правила тайм-менеджмента при поиске работы

17.06.2010 492

Не только можно, но и нужно уметь управлять временем своего трудоустройства. Существует несколько простых правил тайм-менеджмента.

1. Бдительность. Множество новых вакансий поступают каждый день с подходящими условиями, что позволяет создать иллюзию о том, что ваша профессия востребована и вы всегда успеете устроиться на работу. Однако это всего лишь иллюзии, и работа может протекать мимо вас до тех пор, пока вы не остановитесь на одной из предложенных вакансий, и не будете добиваться ее. Попробуйте найти ту самую вакансию, которую вы посчитаете своим шансом.

2. Время на поиск работы. Чуть меньше половины соискателей совершенно не планируют время, которое они выделяют для поиска работы, делая это по принципу "как получиться". Стоит выделять определенное время на поиск работы, тогда шансов найти ее становиться больше. Выделите хотя бы 2 часа в день, за это время вы успеете просмотреть вакансии, ознакомиться с рассылкой, отправить резюме и даже договориться о собеседовании.

3. Создайте пространство. Возможно, когда вы работали, у вас не было времени закончить ремонт, посетить стоматолога или просто разобрать бумаги. Теперь у вас есть на это вермя, закончите все дела как можно быстрее и у вас появится возможность уделить время поиску новой работы.

Эти 3 простых правила можно объединить в одно: "Уделите достаточно внимания тому, что вы делаете, и вы достигнете результата".

Читайте также

  • Ключові тренди на робочому місці, які формуватимуть 2025 рік12 Февраль, 2025

    Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.

  • Бізнес, творчість, штучний інтелект: вчимося зараз, щоб потім не відставати10 Февраль, 2025

    Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.

  • Що не забути взяти на навчання за кордоном? 9 Февраль, 2025

    Нещодавно ми писали, як обрати навчання в магістратурі за кордоном. Сьогодні пропонуємо вашій увазі топову підбірку нагадувань, що взяти з собою, якщо плануєте навчатися в іншій країні.

  • Магістратура за кордоном: де навчатися українцям? 7 Февраль, 2025

    Перед українцями, які планують навчатися в магістратурі за кордоном, постають цілком закономірні питання: в якій країні навчатися, який ВНЗ обрати? Університетів сотні, обрати доведеться один. В цій статті ми розкажемо, на які речі треба передусім звернути увагу українцям, які хочуть навчатися в магістратурі за кордоном.

  • Адаптуємось на новій роботі: найдієвіші поради 5 Февраль, 2025

    А ви знали, що адаптацію персоналу поділяють на первинну і вторинну? Якщо ні, в цій статті з’ясовуємо відмінності між ними. А також розказуємо найдієвіші поради, як швидко адаптуватися на новій роботі.


↑ Наверх