Не только можно, но и нужно уметь управлять временем своего трудоустройства. Существует несколько простых правил тайм-менеджмента.
1. Бдительность. Множество новых вакансий поступают каждый день с подходящими условиями, что позволяет создать иллюзию о том, что ваша профессия востребована и вы всегда успеете устроиться на работу. Однако это всего лишь иллюзии, и работа может протекать мимо вас до тех пор, пока вы не остановитесь на одной из предложенных вакансий, и не будете добиваться ее. Попробуйте найти ту самую вакансию, которую вы посчитаете своим шансом.
2. Время на поиск работы. Чуть меньше половины соискателей совершенно не планируют время, которое они выделяют для поиска работы, делая это по принципу "как получиться". Стоит выделять определенное время на поиск работы, тогда шансов найти ее становиться больше. Выделите хотя бы 2 часа в день, за это время вы успеете просмотреть вакансии, ознакомиться с рассылкой, отправить резюме и даже договориться о собеседовании.
3. Создайте пространство. Возможно, когда вы работали, у вас не было времени закончить ремонт, посетить стоматолога или просто разобрать бумаги. Теперь у вас есть на это вермя, закончите все дела как можно быстрее и у вас появится возможность уделить время поиску новой работы.
Эти 3 простых правила можно объединить в одно: "Уделите достаточно внимания тому, что вы делаете, и вы достигнете результата".
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.