44% украинцев, пытавшихся устроиться на работу, получили отказ из-за плохого знания иностранных языков. Таковы данные опроса портала rabota.ua. Примерно половине населения (49%) иностранные языки нужны по работе, но за свои прекрасные знания в этой области ручаются всего 13% опрошенных.
Украинцы, по их мнению, в целом неплохо овладели иностранными языками: каждый десятый опрошенный заявил, что может свободно общаться на иностранном на любые темы, а четверть оценивает свой уровень знания языка «выше среднего».
«Зачастую люди переоценивают свои знания и претендуют на вакансию, которая требует продвинутого уровня языка. Но когда им начинают задавать вопросы на нем во время собеседования, соискатели ответить не могут, — объясняет менеджер по связям с общественностью карьерного портала Ольга Климова. — На сегодня недостаточно уметь говорить о погоде и природе, работодателя больше интересуют бизнес-темы».
Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.
Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.
Нещодавно ми писали, як обрати навчання в магістратурі за кордоном. Сьогодні пропонуємо вашій увазі топову підбірку нагадувань, що взяти з собою, якщо плануєте навчатися в іншій країні.
Перед українцями, які планують навчатися в магістратурі за кордоном, постають цілком закономірні питання: в якій країні навчатися, який ВНЗ обрати? Університетів сотні, обрати доведеться один. В цій статті ми розкажемо, на які речі треба передусім звернути увагу українцям, які хочуть навчатися в магістратурі за кордоном.