Jobs.ua с удовольствием сообщает, что уровень безработицы в Украине показал незначительную тенденцию к снижению своих показателей.
Так, по данным Государственной службы статистики, без учета временно оккупированных территорий страны и небольшой части территорий на которых проводится антитеррористическая операция, показатель уровня безработицы составляет на сегодня 1,2%.
На конец сентября текущего года, Госстат фиксировал количество безработных (официальных) на уровне цифры в 303 000 человек, что по сравнению с августом на 8 900 человек меньше.
Из этого количества, 237 800 человек получили за этот период пособие по безработице. Примечательно, что размер этих выплат, в среднем составил 2 033 гривны, что на 25 грн меньше, чем августовские выплаты.
По официальным данным, горожане составили количество в 183 600 человека в рядах, ищущих работу, жители сел – 119 400 человек. Количество безработных женщин – 171 900 человек, мужчин – 131 100 человек.
Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».