Переезд в другой город и адаптация в новом социальном окружении – это лишь две преграды, которые придется преодолеть будущему студенту. Данная тема впервые была затронута учеными из канадского Университета Альберты, которые сделали вывод о том, что эти факторы оказывают негативное влияние на психическое здоровье молодых людей.
Согласно полученным результатам, девушки, которые уезжают из родного дома на учебу в крупный город в три раза более склонны к переходу на неправильный рацион питания чем те, кто проживает с родителями. Это может стать причиной лишнего веса и, таким образом, отрицательного влияния на психику.
По словам главы исследовательского проекта Эрин Баркер, ранее уже проводились анализы, посвященные взаимосвязи между поступлением в университет и нарушениями рациона питания. Ученые утверждают, что пребывание вдали от дома и недостаточная социальная аккомодация могут стать причинами внутреннего стресса, который для некоторых женщин и может привести к проблеме переедания.
Исследователи утверждают, что дальнейший анализ должен быть направлен на выявление подобных взаимосвязей у мужчин.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.