RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Работодателю
  4. Мировая практика
  5. В борьбе за талантливыми сотрудниками

В борьбе за талантливыми сотрудниками

25.06.2008 732

Например, российские участники исследования считают, что в борьбе за таланты выиграют компании, которые смогут создать сильный бренд привлекательного работодателя. Компании вынуждены будут активно развивать системы внутреннего обучения, выстраивать предельно ясную схему развития карьеры, предоставлять возможность сотрудникам работать над разнообразными проектами, меняя функциональный опыт и приобретая новые знания и навыки, что особенно важно для удовлетворения карьерных амбиций молодых специалистов.

Тем, кто хочет привлечь и удержать блестящих сотрудников придется считаться со стремлением сотрудников вести сбалансированную жизнь и перестать считать гибкий график или удаленную работу чем-то исключительным. Также будет развиваться сотрудничество с вузами. Сейчас такую деятельность осуществляют немногие компании, но примерно половина респондентов - 46%, говорят о том, что собираются создать обучающие ассоциации, а более четверти респондентов в сфере обучения персонала даже готовы сотрудничать с конкурентами.

Читайте также

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 Ноябрь, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 Ноябрь, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 Октябрь, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 Сентябрь, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 Сентябрь, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».


↑ Наверх