Зима в этом году не только не хочет сдавать своих позиций перед неизбежным потеплением, но и к своему календарному завершению, сумела преподнести украинцам неприятный сюрприз в виде процентного увеличения безработных граждан страны.
Так, по данным Государственной службы занятости, в первый весенний день, учтенное количество украинцев, которые официально зарегистрировали себя, как не имеющие работу, составило 383 700 человек. Подсчеты же, проведенные в начале февраля, показывали 378 900 безработных. Конечно, «прирост» неработающих граждан в 0,1% - цифры не критичные, однако, факт увеличения количества увеличен таких украинцев имеет место быть.
Jobs.ua узнал, что по состоянию на февраль 2018 года, в базе Службы занятости имелось 71 800 вакансий, а значит, на одно свободное рабочее место, в Украине сегодня, стараются трудоустроиться не менее пяти соискателей.
Стоит уточнить, что все зарегистрировавшиеся безработные получают помощь от государства на период поисков работы. Средний размер этого пособия составляет на сегодня – 2 357 гривен.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.