Jobs.ua напоминает, что новая для граждан Украины форма «заявления-расчета», необходимая для финансовых выплат застрахованным персонам и пострадавшим на работе, начинает действовать с 1.10.2018 года.
Утвержденный 19 июля документ, необходимо будет заполнять и предоставлять в специальный орган Фонда Соцстраха Украины или его отделения всем страхователям и работодателям. Предусмотрен также, и вариант подачи такого документа в электронном виде, при наличии цифровой подписи на нем.
Законодатели уверяют, что это нововведение позволит избежать частых ошибок при расчетах размеров выплат и финансовой помощи пострадавшим. А значит, работодатели теперь смогут не переживать быть обвиненными в неправомерном использовании средств Фонда социального страхования, что нередко происходило при проверках в прошлом.
Наряду с этим, планируется и запуск специальной «системы информирования» работодателей о наличии существенных финансовых выплат их работникам, которые были застрахованы. Такие меры должны пресечь различные задержки подобных компенсаций и улучшить контроль за выплатами со стороны государственных органов.
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?