Еще одна «работа мечты» появилась совсем недавно на страницах различных ресурсов «мировой паутины».
Согласно информации, размещенной британской газетой «The Sun», Букингемский дворец ищет опытного SMM-менеджера. Данный специалист нужен для того, чтобы, ни много ни мало, вести личные аккаунты ЕЕ Величества Королевы Елизаветы II, имеющиеся в социальных сетях и «постить» новости и фото с переговоров и официальных визитов коронованной персоны.
Оплачивать такой труд, британское казначейство планирует в размере 30 000 фунтов стерлингов в год. В обязанности «специалиста по цифровым коммуникациям» будет входить ведение профилей, принадлежащих Королеве на платформах Твиттер, Фейсбук и других. Нанимаемый работник должен своевременно размещать новости, управлять сервисами микроблогов, оповещая мир и общественность о деятельности, проводимой Елизаветой и роли королевской семьи в жизни мира.
В качестве бонусов, к зарплате обещают добавить просто впечатляющий социальный пакет и возможность необходимого обучения.
Как относиться к данной новости, пусть каждый решает самостоятельно. Как известно, официальный сайт Букингемского дворца – не самое защищенное место. Ведь именно там, в конце прошлого года размещалась информация о смерти действующей королевы, которая, через несколько дней была удалена и опровергнута.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.