RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Соискателю
  4. Советы соискателю
  5. Вам відмовили? Це можливість рухатись далі!

Вам відмовили? Це можливість рухатись далі!

21.01.2020 423
Вам відмовили? Це можливість рухатись далі!

Вам відмовили? Це можливість рухатись далі!

21.01.2020     423

Кожному з нас колись відмовляли. Це буває в різних ситуаціях: у якомусь проханні до людини при отриманні необхідного документа, при прийомі на роботу, в особистих стосунках і т. п. Нам не приємні відмови, ми від них страждаємо. Особливо страждає наша самооцінка: ми відчуваємо себе невдахами…

Відмова не означає кінець всьому! Це лише початок шляху, до того ж відмову можна повернути з користю для себе. Адже це лише означає, що в конкретній ситуації ваші очікування не здійснилися. Значить, ви помилилися в очікуваннях не помітивши, що передувало відмови. У цьому немає нічого страшного, головне, як ви реагуєте на це. Одні втрачають бажання рухатись далі й опускаються на сходинку нижче, а інші, набравшись сил, знову намагаються домогтися свого.

Будь-яка нова спроба – це досвід і ще один шанс. З кожною спробою ми більше дізнаємося про себе, пізнаємо свої сильні і слабкі місця, і, з огляду на отриманий досвід, можемо коригувати свою поведінку. Яку б мету ви перед собою не поставили, готуйтесь до того, що будуть відмови. І це стосується будь чого, й це нормально. Якщо одні двері закрились, то є інші, і вони відкриються обов’язково. Головне, не втрачати віри та вміння помічати новий шанс.

Більшість з нас при влаштуванні на роботу, проходячи співбесіди, отримували відмови. Це могли бути обіцянка передзвонити, а потім мовчання, або фраза: «Зателефонуйте нам через пару тижнів», або прямий текст: «На жаль, ви нам не підходите». Однак якщо ви будете весь час перемелювати в голові переживання через відмову, то можете не помітити нового шансу, що знаходиться в двох кроках від вас. Нарешті, ви знайдете те місце, де чекають саме вас! А JOBS.UA вам в цьому допоможе. Тому залишайте невдачі за спиною й не ототожнюйте їх зі своєю самооцінкою!

Відмова – це півбіди. Набагато важче очікування. Воно породжує відчуття невизначеності, а це дається важко. Коли ми чогось очікуємо, ми як би перебуваємо в підвішеному стані. Минають дні, тижні, години, хвилини, коли ми не знаємо, що буде в результаті. Очікування викликає стрес, занепокоєння. Якщо невизначеність затягується надовго, ми починаємо розуміти, що в цьому випадку будь-яка відповідь принесе полегшення, включаючи відмову. Коли, нарешті, очікування закінчується і настає визначеність, нехай навіть негативна, це дає поштовх енергії і дозволяє рухатися далі.

Пам'ятайте, відмова – це те, через що проходять всі без винятку. Навіть найкращі фахівці пережили свої відмови. До речі, після цього деякі з них надягають на себе маску невразливості, якусь броню, панцир. Але це не найкращий вихід, адже від себе не сховаєшся.

Відмови, невдачі закладені природою. Згадаймо, скільки доводиться бігати вовку, тигру, лисиці, щоб отримати здобич. Ми теж належимо до світу природи, тому на шляху до бажаного результату нам доводиться зробити багато кроків.

Отже, знову і знову рухайтеся далі. Пам'ятайте про свою мету, думайте про те, що ви хочете отримати. Тоді нові шанси самі почнуть з'являтися у вас перед очима.

Читайте также

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 Декабрь, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 Декабрь, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 Декабрь, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 Декабрь, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 Ноябрь, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


↑ Наверх