RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Все о работе
  4. Карьера
  5. Відсутність перспектив кар'єрного росту як причина звільнення з компанії

Відсутність перспектив кар'єрного росту як причина звільнення з компанії

1.07.2021 805
Відсутність перспектив кар'єрного росту як причина звільнення з компанії

Відсутність перспектив кар'єрного росту як причина звільнення з компанії

1.07.2021     805

Як правило, людина працює не лише заради отримання фіксованої фінансової винагороди у вигляді заробітної платні. Навіть ті, хто не бачить себе на кар’єрних сходах, з часом залюбки приймуть будь-яку пропозицію підвищення.

Таке прагнення цілком нормальне, оскільки будь-яка однотипність у роботі, рано чи пізно надоїдає й людина, також, завжди бажає зростати, отримуючи нові професійні можливості.

Ті, працівники та керівники, хто більш воліє до горизонтальної кар’єри, також, із задоволенням скористаються нагодою зайнятися чимось «оновленим», отримуючи новий досвід, емоції та змогу збільшити фінансову винагороду.

Навпаки, робота, що не передбачає жодного підвищення – досить небезпечна річ. Людина не тільки, із часом, втратить хист та цікавість до того, що робить, але й завдяки рутині, буде наражатися на необачливість, яка призводить до чималої кількості серйозних помилок.

Тож, наявність перспективи зростання є однозначно важливим моментом при обиранні роботи. Вдосконалюючи свої навички, навчаючись новому людина гарантовано відчує необхідність визнання, як за допомогою збільшення заробітної плати, так й у плані отримання нових посад.

Тому, слід уважно відрізняти певні фактори, здатні допомогти із визначенням наявності на вашій роботі тих самих перспектив росту.

Відсутність власного бажання розвиватися

Якщо, ви не бачите себе разом з компанією, в якій працюєте протягом майбутніх років та впевненні, що не погодилися б на запропоновані підвищення посади – з вашою роботою щось не так.

Таке відчуття повної незацікавленості досить неприродне та говорить про те, що ця робота чимось вас не влаштовує. Навіть, якщо ви отримуєте завдяки цьому непогану заробітну платню. У такому випадку треба негайно розібратися у чому справа та якомога швидше шукати нове місце, щоб уникнути безжального професійного вигоряння.

Підвищення – про таке тут не чули

Можливо, ви байдужі до посад, кар’єрних сходів та підкилимних війн. Але пропрацював тривалий час, вряд чи відмовитесь від збільшення оплати вашої роботи. До речі, це цілком нормальне й, навіть, обов’язкове явище – збільшувати зарплатню згідно із вислугою років. Проте, якщо будь-яке підвищення, чи то зарплат, чи то на посадах – це не про вашого роботодавця й тут нічого не змінюється роками – тікайте негайно. Така робота не принесе нічого позитивного, а ви можете витратити забагато часу, залишившись у кінці у тому самому стані, що й на початку кар’єри.

Або, ви бачите ситуацію, коли на високі посади, що з’являються у компанії, постійно наймають нових людей «з вулиці», не просуваючи постійних співробітників. Звичайно, якщо ви пропрацювали тут не більш, ніж декілька років, це може не бути основою для вашого підвищення. У випадках, коли такі дії являються політикою компанії – слід замислитися. Вряд чи на вас тут чекає те, що ви готові сприйняти у якості підвищення чи просування.

просування

Принципова відсутність можливостей

Підвищення завжди вимагає наявність певних обставин: самі існуючи посади в компанії, можливість спробувати себе у чомусь іншому, із додатковими обов'язками зокрема. Якщо ви плануєте мати свій кар'єрний ріст, то мабуть не варто погоджуватися на пропозиції у компаній, в який такі можливості відсутні.

Але варто завжди враховувати, що навіть при потенційному відсутності можливостей, ви можете самі їх створювати. Більшість обмежень такими насправді не є. І якщо ви поставите собі за мету і будете до неї йти, ця мета обов'язково піде вам на зустріч.

Читайте также

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 Ноябрь, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 Ноябрь, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 Октябрь, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 Сентябрь, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 Сентябрь, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».


↑ Наверх