Вітаємо з найважливішим святом нашої країни — Днем Незалежності!
Сьогодні ми відзначаємо не лише державність, історію та мову, а й нашу незламну стійкість. Цей день носить у собі символ єдності, гордості та невпинної боротьби за нашу честь та гідність.
Кожен наш воїн щоденно здобуває ПЕРЕМОГУ. Сьогодні кожному з нас необхідно бути патріотами у своїх думках, діях та своєму серці.
Нехай наша Україна перемагає та починає відновлюватися та будувати процвітаюче майбутнє під МИРНИМ небом. Для нас, для наших дітей, для майбутніх поколінь українців!
Слава Україні! Слава нашим героям!
З найкращими побажаннями,
Команда Jobs.ua
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?