RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
 1. Работа в Украине
 2. Публикации о работе
 3. Новости Украины и мира
 4. Блог Jobs.ua
 5. З наступаючим Новим Роком!

З наступаючим Новим Роком!

28.12.2022 1112
З наступаючим Новим Роком!

З наступаючим Новим Роком!

28.12.2022     1112

Дорогі друзі!

Від імені колективу JOBS.ua прийміть найщиріші вітання з Новим 2023 роком!

Нехай наступний рік принесе в кожну оселю вдосталь тепла, світла, обіймів, любові! Нехай прекрасні зимові свята наближатимуть найбажанішу для нас перемогу, мир і спокій, злагоду і щастя, впевненість у майбутньому!

Нехай 2023 рік буде переможним у всіх сенсах: для України – над ворогом, для всіх людей – над стражданнями, які принесли окупанти на нашу землю. Бажаємо, щоб новий рік дарував лише позитивні емоції. Щоб усі добрі думки та бажання втілилися у життя.

Нехай новий рік принесе Українцям мир та процвітання! Усі негаразди та страждання нехай відійдуть у минуле, а попереду буде лише чиста дорога до світлого майбутнього України.

Ми віримо, що 2023 рік обов’язково стане роком добрих змін і радісних подій, щасливих хвилин, приємних зустрічей та яскравих успіхів! Бажаємо всім Українцям домашнього затишку, гарного настрою, любові, здоров’я і здійснення всіх надій та сподівань!
 

З глибокою повагою Ковріна Уяник Наталія Олександрівна та колектив порталу JOBS.ua

Читайте также

 • Безкоштовне розміщення вакансій та цікаві знижки на сайті Jobs.ua 5 Февраль, 2024

  Для наших Кращих Роботодавців!

 • Як стати дата-аналітиком і чим він займається22 Декабрь, 2023

  Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

 • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua22 Декабрь, 2023

  Jobs.ua хоче привітати вас з наступаючим Новим 2024 роком і порадувати новорічними святковими знижками!

 • Як спорт сприяє кар'єрі21 Декабрь, 2023

  Спостереження доводять, що спортивні люди витривалі та цілеспрямовані, саме тому вони віддадуть перевагу при прийомі на роботу співробітникам, які мають в інтересах спорт. А психологи стверджують, що заняття спортом не лише сприяють фізичному здоров’ю, а й поліпшенню душевного та психологічного стану. Пропонуємо і вам ознайомитись із цими очевидними фактами в цій статті на Jobs.ua і віддати перевагу фізичним вправам.

 • Як правильно написати лист-пояснення19 Декабрь, 2023

  Скласти лист-пояснення про власну відсутність на робочому місці чи порушення певних робочих режимів не так уже і складно. Обов’язково скористайтесь зазначеними в цій статті порадами.


↑ Наверх