Дорогі друзі!
Від імені колективу JOBS.ua прийміть найщиріші вітання з Новим 2023 роком!
Нехай наступний рік принесе в кожну оселю вдосталь тепла, світла, обіймів, любові! Нехай прекрасні зимові свята наближатимуть найбажанішу для нас перемогу, мир і спокій, злагоду і щастя, впевненість у майбутньому!
Нехай 2023 рік буде переможним у всіх сенсах: для України – над ворогом, для всіх людей – над стражданнями, які принесли окупанти на нашу землю. Бажаємо, щоб новий рік дарував лише позитивні емоції. Щоб усі добрі думки та бажання втілилися у життя.
Нехай новий рік принесе Українцям мир та процвітання! Усі негаразди та страждання нехай відійдуть у минуле, а попереду буде лише чиста дорога до світлого майбутнього України.
Ми віримо, що 2023 рік обов’язково стане роком добрих змін і радісних подій, щасливих хвилин, приємних зустрічей та яскравих успіхів! Бажаємо всім Українцям домашнього затишку, гарного настрою, любові, здоров’я і здійснення всіх надій та сподівань!
З глибокою повагою Ковріна Уяник Наталія Олександрівна та колектив порталу JOBS.ua
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?