С 1 января 2008 года повысятся оклады и пенсии военнослужащих. Таким образом правительство надеется повысить интерес молодежи к профессии военного, сообщает пресс-служба Министерства труда и социальной политики.
Должностные оклады в Вооруженных силах повысили следующим образом: командиру взвода с 145 гривен до 850-ти, старшему офицеру – с 200 гривен до 1200. Инспектору Министерства внутренних дел - со 130 гривен до 850-ти, а старшему оперуполномоченному по особо важным делам – с 165 гривен до 1200.
Помимо этого, для некоторых военнослужащих будут увеличены дополнительные виды денежного обеспечения: повышена надбавка за квалификацию в 1,5 раза для лиц офицерского состава, лиц рядового, старшинского и сержантского состава, военнослужащих, которые проходят службу по контракту.
Награда за боевое дежурство военнослужащим в частях и подразделениях ракетных войск, в частях и подразделениях Воздушных сил Вооруженных сил повышена на 30%.
Установлена новая надбавка за особые условия службы, связанные с повышенным риском для жизни военным, на которых лежит обязанность обеспечения неприкосновенности воздушного пространства и пространства в границах территориального моря Украины в размере от 15 до 30% от должностного оклада.
Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».