По информации Jobs.ua, в Украине заметно выросли заработные платы медиков.
Об этом сообщил премьер министр Владимир Гройсман, посетив Винницкий центр первой медико-санитарной помощи №1.
Премьер-министр отметил позитивный настрой медицинского персонала и положительное мнение медиков о медреформе, произошедшей в стране. По информации главы Кабинета министров, средняя зарплата «семейного доктора», сегодня, составляет порядка 14 600 гривен в месяц, а медицинской сестры – 8 700 грн.
Некоторые эксперты, изучающие рынок труда Украины, немного подкорректировали данные от премьер-министра, уточнив, что если говорить о средних цифрах, то сегодня более реалистичны такие заработные платы: семейный врач – 11 100 грн/месяц, медсестра – 6 800грн/месяц.
Также сообщается, что в проекте Государственного бюджета на 2019 год, финансирование охраны здоровья увеличено на 15 000 000 гривен.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.