RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Классификатор профессий ДК 003:2010
  3. Дополнение В

Классификатор профессий ДК 003:2010

Классификатор профессий

перечень всех профессий с указанием
кода (в иерархическом порядке)

Дополнение А

перечень должностей
(сортировка по номеру кода)

Дополнение Б

все профессии с кодами и
сортировкой по алфавиту

Дополнение В

примечания и разъяснения к
классификатору профессий

Национальный классификатор Украины "Классификатор профессий - 2010" предназначен для применения всеми субъектами ведения хозяйства во время записи о работе в трудовые книжки работников.

Структурно классификатор состоит из кодов и названий классификационных объединений (разделов, подразделов, классов, подклассов и групп профессий).

Для максимального удобства найти необходимую профессию или ее код Вы можете несколькими путями – по названию профессии (в алфавитном порядке), по виду деятельности и по номеру кода.

За счет того, что в классификатор профессий уже внесены все правки, изданные после 2005 года, Вам не нужно будет перепроверять необходимую Вам профессию с помощью отдельных дополнений к Класификатору

Дополнение В

ПОХІДНІ СЛОВА ДО ПРОФЕСІЙ

(професійних назв робіт)

Бригадний Помічник
Віце- Провідний
Гірничий П'ятий
Головний Районний
Груповий Стажист***
Дільничий Дільничий
Другий Третій
Заступник Учень****
Змінний Черговий
Молодший Четвертий
Перший  

* Номер випуску доповнень та змін до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників.

** Деталізовані кваліфхарактеристики за галузевими ознаками містяться в інших галузевих випусках Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників.

*** Це похідне слово застосовується до професійних назв робіт розділів "Професіонали" та "Фахівці" на час проходження стажування зі збереженням коду базової професійної назви роботи.

**** Це похідне слово застосовується до професійних назв робіт робітників середньої кваліфікації на час проходження первинної професійної підготовки особами, яких прийнято на роботу.

Примітки:

1. Похідні слова до професій (професійних назв робіт) можуть застосовуватися за умови збереження галузевої та функціональної належності, кваліфікаційних вимог, виключення дублювання, збереження коду новоутвореної професії. Наприклад, від назви професії "Соціолог" код КП 2442.2 можна утворювати похідні назви "Провідний соціолог" та "Старший соціолог" з кодами КП 2442.2, тоді як похідне слово "Головний" не може застосовуватися, враховуючи, що в КП є чинна професійна назва роботи "Головний соціолог" з кодом КП 1221.1.

2. Назви професій можуть бути розширені за потребою користувача для внутрішнього використання термінами та словами, які уточнюють місце роботи, виконувані роботи, сферу діяльності за умови дотримання лаконічності викладення.

Ищете работу?

Ищете персонал?

↑ Наверх