UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Класифікатор професій ДК 003:2010
  3. Доповнення В

Класифікатор професій ДК 003:2010

Класифікатор професій

перелік всіх професій зі вказівкою
коду (у ієрархічному порядку)

Доповнення А

перелік посад
(сортування за номером коду)

Доповнення Б

всі професії з кодами та
сортуванням за алфавітом

Доповнення В

примітки та роз'яснення до
класифікатором професій

Національний класифікатор України "Класифікатор професій - 2016" призначений для застосування всіма суб'єктами господарювання під час запису про роботу в трудові книжки працівників.

Структурно класифікатор складається з кодів та назв класифікаційних об'єднань (розділів, підрозділів, класів, підкласів та груп професій).

Для максимальної зручності знайти необхідну професію або її код Ви можете декількома шляхами - по назві професії (в алфавітному порядку), по виду діяльності та по номеру коду.

За рахунок того, що в класифікатор професій вже внесені всі правки, видані після 2005 року, Вам не потрібно буде перевіряти необхідну Вам професію за допомогою окремих доповнень до Класифікатору

Доповнення В

ПОХІДНІ СЛОВА ДО ПРОФЕСІЙ

(професійних назв робіт)

Бригадний Помічник
Віце- Провідний
Гірничий П'ятий
Головний Районний
Груповий Стажист***
Дільничий Дільничий
Другий Третій
Заступник Учень****
Змінний Черговий
Молодший Четвертий
Перший  

* Номер випуску доповнень та змін до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників.

** Деталізовані кваліфхарактеристики за галузевими ознаками містяться в інших галузевих випусках Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників.

*** Це похідне слово застосовується до професійних назв робіт розділів "Професіонали" та "Фахівці" на час проходження стажування зі збереженням коду базової професійної назви роботи.

**** Це похідне слово застосовується до професійних назв робіт робітників середньої кваліфікації на час проходження первинної професійної підготовки особами, яких прийнято на роботу.

Примітки:

1. Похідні слова до професій (професійних назв робіт) можуть застосовуватися за умови збереження галузевої та функціональної належності, кваліфікаційних вимог, виключення дублювання, збереження коду новоутвореної професії. Наприклад, від назви професії "Соціолог" код КП 2442.2 можна утворювати похідні назви "Провідний соціолог" та "Старший соціолог" з кодами КП 2442.2, тоді як похідне слово "Головний" не може застосовуватися, враховуючи, що в КП є чинна професійна назва роботи "Головний соціолог" з кодом КП 1221.1.

2. Назви професій можуть бути розширені за потребою користувача для внутрішнього використання термінами та словами, які уточнюють місце роботи, виконувані роботи, сферу діяльності за умови дотримання лаконічності викладення.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору