Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Резюме
  3. Резюме в Киеве
  4. Резюме Фінансовий менеджер, аналітик, спеціаліст з планування в Киеве
  5. Фінансовий менеджер, аналітик, спеціаліст з планування
  Предложить вакансию
  Резюме Фінансовий менеджер, аналітик, спеціаліст з планування
  Кісель Олена

  Фінансовий менеджер, аналітик, спеціаліст з планування

  Заблокировано
    1 июня   Город: Киев
  Возраст: 48 лет
  Режим работы: полный рабочий день
  Рубрики: Бухгалтерия, финансы, учет/аудит
  или зарегистрируйтесь на сайте как работодатель, чтобы видеть контактную информацию.

  Описание

  Мета: знайти найкраще застосування своїх знань та досвіду в компанії, що динамічно розвивається, для збільшення добробуту, розвитку та зростання.

  Кваліфікація:
  Дипломований спеціаліст з питань бюджетування, контролю та аналізу господарської діяльності підприємств, установ, організацій. Досвідчений користувач ПК (MS, Word, Excel). Розвинені навички фінансового аналізу, аналіз план/факт Profit & Loss, Cash & Flow, факторний аналіз відхилень за статтями і ЦФО. Досвід написання регламентних документів.

  Професійна діяльність пов'язана з прогнозуванням та контролем витрат і доходів; зі складанням консолідованих бюджетів, що об’єднував бюджети більше 20 юридичних установ; здійснення загальної організації та управління виконанням бюджету, координація діяльності учасників бюджетного процесу; підготовка балансу фінансових ресурсів; проведення аналізу фінансово – господарської діяльності підприємств і поясненням відхилень показників діяльності.

  Особисті якості :

  організованість; відповідальність, ініціативність, вміння та бажання швидко освоювати нові області знань; вміння працювати з великою кількістю інформації та навички в систематизації документів; розуміння дресскоду без втрати жіночості та ділового стилю, почуття гумору.

  Трудова діяльність:

  04.2002 – 12.2020 начальник управління фінансів;

  12.2000 - 04.2002 заступник начальника управління; головний бухгалтер фінансового управління;

  07.1994 – 12.2000 економіст; головний спеціаліст; начальник відділу фінансів підприємств комунальної власності агропромислового комплексу та нових форм господарювання райфінвідділу.

  Освіта: Луганський сільськогосподарський інститут, спеціальність «Бухгалтерський облік, контроль і аналіз господарської діяльності» (1989-1994).

  Додаткова інформация: дата народження 19.09.1972.

  Причина жалобы *

  Опишите коротко суть жалобы *


  Часто ищут

  ↑ Наверх