Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Резюме
  3. Резюме в Полтаве
  4. Резюме Інспектор відділу кадрів в
  5. Інспектор відділу кадрів
  Предложить вакансию
  Данный соискатель предпочел скрыть свои личные данные

  Professional resume Профессиональное резюме, в котором указаны: эл.почта, телефон, зарплата, опыт работы, образование и другая важная информация. Інспектор відділу кадрів

  Заблокировано
  8 000 грн.
   15 апреля   Город: Полтава
  Возраст: 47 лет
  Режим работы: полный рабочий день
  Рубрики: HR, управление персоналом; Наука, образование, переводы; Офисный персонал
   Состою в браке   Есть дети 

  Опыт работы

  інженер-програміст
  Національний університет "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" (освіта), Полтава
  09.1993 − 04.2021 (27 лет 7 месяцев)

  Почала працювати оператором ЕОМ в комп'ютерному класі, з 1994 по 2021 рік працювала у відділі кадрів інженером-програмістом. В мої обов'язки входила работа з базами даних та супровід автоматизованої системи кадрового обліку як університетського рівня, так і рівня Міністерства освіти і науки України. Внесення та підтримка в актуальному стані інформації про науково-педагогічних працівників ВНЗ у Єдиній державній електронній базі з питань освіти (кадрове забезпечення). Проведення наказів з кадрових питань у програмі Is-Pro 7 (модуль кадри), аналог програми С1 (Зарплата і управління персоналом). Створення та відправлення звітів у податкову за допомогою програми m.e.doc (повідомлення про прийняття). Сканування та обробка документів у ABBYY FineReader, Pdf24 .

  Образование

  Харківський державний технічний університет радіоелектроніки (Харьков)
  радіотехніка, радіоінженер
  полное высшее, 09.1992 − 06.1998 (5 лет 9 месяцев)

  Знание языков:

  Украинский - Продвинутый (свободно), Русский - Продвинутый (свободно), Английский - Средний

  Дополнительная информация

  Знание компьютера, программ:  Впевнений користувач ПК та оргтехніки. Маю гарний рівень володіння офісними програмами Microsoft Offiсе, зокрема Excel, Word, PowerPoint. Сканування та обробка документів у ABBYY FineReader, Pdf24. Робота з Is-Pro 7 (модуль кадри), аналог програми С1 (Зарплата і управління персоналом); m.e.doc (повідомлення про прийняття).
  Личные качества, хобби, увлечения, навыки:  Доброзичлива, відповідальна. Швидко навчаюсь, маю високу працездатність та стресостійкість. Заміжня, маю двох дорослих дітей. Самостійно вивчаю англійську мову. Захоплююсь музикою (класика, джаз, блюз), граю на фортепіано. Шкідливі звички - відсутні.
  Цель поиска работы, пожелания к месту работы:  Шукаю роботу, пов'язану з кадрами або в кадрах. Бажано у сфері освіти, але не принципово. Сподіваюся працювати в дружньому колективі, адже являюся командним гравцем. Маю натхнення до вивчення нового.

  Причина жалобы *

  Опишите коротко суть жалобы *


  Часто ищут

  ↑ Наверх