Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Резюме
  3. Резюме в Киеве
  4. Резюме Оператор пк, контент-менеджер, офіс-менеджер в Киеве
  5. Оператор пк, контент-менеджер, офіс-менеджер
  Предложить вакансию
  Резюме Оператор пк, контент-менеджер, офіс-менеджер
  Заєць Наталія

  Professional resume Профессиональное резюме, в котором указаны: эл.почта, телефон, зарплата, опыт работы, образование и другая важная информация. Оператор пк, контент-менеджер, офіс-менеджер

  Заблокировано
  13 000 грн.
    2 февраля   Город: Киев
  Возраст: 23 года
  Режим работы: полный рабочий день, посменная работа, удаленная работа
  Рубрики: IT, WEB специалисты; Логистика, доставка, склад; Офисный персонал
   Состою в браке   Есть дети 
  или зарегистрируйтесь на сайте как работодатель, чтобы видеть контактную информацию.

  Опыт работы

  Адміністратор хімчистки
  ЦЕХ (Обслуговування ), Киев
  05.2019 − 09.2020 (1 год 4 месяца)

  Ведення касової дисципліни, контроль вчасної готовності замовлень, спілкування з клієнтами, робота з офісними та основною програмою. Рішення конфліктних ситуацій.

  Диспечер таксі
  "Аіст такси" "Лайм такси" (Транспорт, логістика.), Киев
  11.2015 − 05.2019 (3 года 5 месяцев)

  Прийом та обробка замовлень. Робота в ефірі. Допомога пасажирам та водіям.

  Образование

  ВПУ 33 (Киев)
  Кухар
  средне-специальное, 09.2012 − 08.2015 (2 года 11 месяцев)

  Знание языков:

  Английский - Начальный

  Дополнительная информация

  Знание компьютера, программ:  Впевнений користувач ПК, можу перевстановити Windows, налаштувати драйвера, знайти і вирішити неполадку в роботі. Якщо не стикалася з проблемою, швидко знаходжу інформацію по темі і закінчую налаштування, хоч таке буває рідко. Підключення і налаштування офісної техніки також не є проблемою. Знання офісних програм Microsoft office, ( таблиці, презентації, звіти) CRM, 1C, Outlook, Skype, TeamViewer, Dropbox, фотошоп, і багато інших. Якщо в даній программі не працювала, швидко навчусь, мені цікаво вчитись новому. Встановлення та налаштування програм теж без проблем. Ведення електронної пошти, розміщення реклами в інтернеті, пошукова оптимізація тексту на сайті. Активний користувач соціальних мереж.
  Личные качества, хобби, увлечения, навыки:  Особисті якості: • Пунктуальність. • Чесність. • Врівноваженість. • Відповідальність за виконану роботу. • Ставлюся серйозно до роботи. • Адекватно реагую на конструктивну критику. Хобі - Виготовляю косметику ручної роботи та продаю її перед святами на різних тематичних ярмарках. Це заняття для душі) Навички: • Орієнтованість на результат. • Вміння вирішити конфліктну ситуацію без емоцій та галасу. Щоб клієнт залишився постійним і задоволеним. • Легко знаходжу контакт з людьми. • Самостійність. • Організованість. • Знання вулиць м.Київ
  Цель поиска работы, пожелания к месту работы:  Мета пошуку - самореалізація, професійний розвиток та стабільний заробіток. Побажання до місця роботи - хочу знайти роботу, яка буде цікава для мене. На якій цінують за професійні якості.

  Причина жалобы *

  Опишите коротко суть жалобы *

  Часто ищут

  ↑ Наверх